Банош з бринзою – Бануш з бринзою

Кукурудзяна крупа 300 г (2 склянки)Сир бринза 200 г Сметана 20% 400 г (бажано домашня)Вода 900 мл
Для страви:
Кукурудзяна крупа 300 г (2 склянки)
Сир бринза 200 г
Сметана 20% 400 г (бажано домашня)
Вода 900 мл
Views: 34484
Views: 4.6 34484

Рецептом, щоб приготувати справжній банош з бринзою (чи ще кажуть ‘бануш з бринзою’), зі мною поділились наші друзі з Коломиї Ліля і Андрій. Чим дрібніша кукурудзяна крупа на банош (бануш), тим швидше ця автентична гуцульська страва буде готова.

Щоб приготувати банош з бринзою(бануш з бринзою), закип’ятити 900 мл води, потім вогонь зменшити. При постійному помішуванні всипати крупу. Будьте обережні, банош (бануш), закипівши, буде булькати і ‘стріляти’ (якщо ми вже взялись за гуцульську страву, то не ‘стріляти’, а ‘стрілєти’ 🙂 )

Продовжуючи мішати, долити сметану (див. фото) і мішати банош ще 20-30 хв. Далі вогонь вимкнути, каструлю накрити кришкою і залишити кашу ‘упрівати’ ще на 5 хв.

Бринзу розкришити і посипати готовий банош. У банош з бринзою чи бануш з бринзою можна використати всілякі додатки, наприклад, насмажити шкварок, грибів і теж подавати до баноша – хто як любить!

Більше рецептів: вареники з сиром, ліниві вареники зі шпинатом, голубці з гречкою.

125 Банош з бринзою – Бануш з бринзою https://smakplus.com/wp-content/uploads/00005-banosh/dscf1817.jpg банош, бануш, банош з бринзою SMAKplus.com uk Рецептом справжнього баноша з бринзою (чи ще кажуть "бануша з бринзою") зі мною поділились наші друзі з Коломиї Ліля і Андрій. Чим дрібніша кукурудзяна крупа для баноша, тим швидше ця автентична гуцульська страва буде готова. Рецептом справжнього баноша з бринзою (чи ще кажуть "бануша з бринзою") зі мною поділились наші друзі з Коломиї Ліля і Андрій. Чим дрібніша кукурудзяна крупа для баноша, тим швидше ця автентична гуцульська страва буде готова. Банош з бринзою – Бануш з бринзою SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Банош з бринзою – Бануш з бринзою Банош з бринзою – Бануш з бринзою https://smakplus.com/

3 коментарі “Банош з бринзою – Бануш з бринзою”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *