Пшеничний домашній хліб на заквасці

Пшеничний домашній хліб на заквасці
Рецепти з фото > Десерти та випічка > Випічка > Пшеничний домашній хліб на заквасці
Переглядів: 4243
Пшеничний домашній хліб на заквасці 4.5 4243
Кухня: Час приготування: 630 ( 15 ) хв Кількість: 12 порцій
Пшеничний домашній хліб на заквасці (як приготувати закваску – дивіться в рецепті домашнього хліба на заквасці) – це ароматно, по-домашньому смачно, а без дріжджів – ще й здорОво.
Пшеничний білий хліб без дріжджів
Для тіста:
Борошно пшеничне вищого ґатунку600 г (3 і 3/4 склянки)
Закваска250 мл
Вода300 мл
Олія30 мл (2 стол. ложки)
Сіль15 г (1,5 чайн. ложки)
Цукор45 г (1,5 стол. ложки)
Щоб 'оживити' закваску:
Борошно пшеничне вищого ґатунку100 г (2/3 склянки)
Вода150 мл
Житній бездріжджовий хліб на заквасці Щоб приготувати білий домашній хліб на заквасці, насамперед слід ‘оживити’ закваску (як готується закваска для тіста – дивіться тут): підмішати до неї 100 г борошна, 150 мл води і залишити при кімнатній температурі. Через 1 год, коли закваска почне бродити, частину її (250 мл) використати до тіста, а решту знову сховати в холод.
Пшеничний білий хліб без дріжджів Якщо ви маєте хлібопічку, просто складіть усі інгредієнти – закваску, воду, борошно, олію і спеції – у форму для випічки і включіть замішування тіста без випікання (20 хв).
Пшеничний білий хліб без дріжджів Хлібопічка чудово підготує тісто, але якщо у вас немає цього пристрою, не переймайтесь: гладке, еластичне тісто можна замісити і вручну (подібно, як на вареники чи вушка (фото- і відео-рецепт дивіться тут).
Пшеничний білий хліб без дріжджів Готове тісто на пшеничний домашній хліб залишити, аж поки воно втричі не збільшиться в об’ємі (у формі для випічки – аж поки тісто не підніметься майже до самого вершечку форми). На це може піти приблизно 8 годин – наприклад, ціла ніч.
Пшеничний білий хліб без дріжджів Потім домашній хліб спекти. В хлібопічці – вибрати програму лише випікання без повторного замішування (інакше тісто впаде) і за допомогою таймера виставити час 1 год. У духовці ще простіше: пекти 1 год при температурі 180 градусів.
Пшеничний білий хліб без дріжджів Готовий білий пшеничний хліб на заквасці вийняти із форми і, не краючи на скибки, залишити, аж поки не прохолоне.

Більше рецептів: домашній хліб на заквасціжитній хліб на заквасці, паска на сухих дріжджах, кекс Зебра.

 

Пшеничний домашній хліб на заквасці https://smakplus.com/wp-content/gallery/00194-pshenychny-khlib/pshkhlib06.JPG Array SMAKplus.com uk Пшеничний домашній хліб на заквасці Пшеничний домашній хліб на заквасці SMAKplus.com https://smakplus.com/favico.ico
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію1490 г120 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)11.29 грн0.94 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
186 ккал (середня)4.8 г2.5 г36.2 г

Залишити відповідь