Бісквітний рулет з полуницями

Вершки 250 г (жирністю не менше 20%)Цукор 75 г (3 стол. ложки)Полуниці 250 г (або будь-які інші ягоди)Яйце 3 шт Цукор 75 г (3 стол. ложки)Борошно пшеничне вищого ґатунку 50 г (2 нечубні стол. ложки)Крохмаль картопляний 25 г (1 нечубна стол. ложка)
Для крему:
Вершки 250 г (жирністю не менше 20%)
Цукор 75 г (3 стол. ложки)
Полуниці 250 г (або будь-які інші ягоди)
Для тіста:
Яйце 3 шт
Цукор 75 г (3 стол. ложки)
Борошно пшеничне вищого ґатунку 50 г (2 нечубні стол. ложки)
Крохмаль картопляний 25 г (1 нечубна стол. ложка)
Views: 16202
Views: 4.6 16202

І слово бісквіт, і цвібак (як кажуть на Західній Україні) мають той самий переклад – двічі спечений: готову паляницю різали на скибки і підсушували в духовці – виходили такі собі сухарики. Але на практиці ніжний, легкий бісквітний рулет чи цвібак – а ще й з вершковим кремом з полуницями – не доживає до повторного запікання, бо зникає зі столу надто швидко 🙂 .

Білки на бісквітний рулет відділити від жовтків і збити з 3 стол. ложками цукру на круту піну. Потім за допомогою ложки (не міксера) якомога обережніше підмішати жовтки.

Борошно з крохмалем просіяти і теж обережно підмішати до яєчної маси. Деко застелити папером для випікання і ввімкнути духовку. Тісто на бісквітний рулет з полуницями викласти на застелене деко, розрівняти і випікати 30 хв при температурі 160 градусів.

За той час приготувати крем з полуницями. Збити вершки з рештою цукру, полуниці покраяти і підмішати до вершків.

Спечений бісквіт відділити від паперу, викласти на рушник і одразу ж, поки гарячий, згорнути рулетом (див. фото). Дати паляниці повністю вистигнути, тоді розгорнути. Викласти крем, розрівняти і знову скрутити бісквітний рулет. Загорнути в папір і покласти на холод.

Бісквітний рулет з полуницями подавати, посипавши, за бажанням, цукровою пудрою, з ванільним чи іншим соусом до смаку. Шанувальникам холодних десертів пропоную переглянути рецепти з фото домашнього морозива та сорбе.

125 Бісквітний рулет з полуницями https://smakplus.com/wp-content/uploads/00090-biskvitny-rulet/03tsvibak-06.jpg бісквітний рулет, цвібак, рулет з полуницями, торт з полуницями SMAKplus.com uk І слово бісквіт, і цвібак (як кажуть на Західній Україні) мають той самий переклад - двічі спечений: готову паляницю різали на скибки і підсушували в духовці - виходили такі собі сухарики. Але на практиці ніжний, легкий бісквітний рулет чи цвібак - а ще й з вершковим кремом з полуницями - не доживає до повторного запікання, бо зникає зі столу надто швидко 🙂 І слово бісквіт, і цвібак (як кажуть на Західній Україні) мають той самий переклад - двічі спечений: готову паляницю різали на скибки і підсушували в духовці - виходили такі собі сухарики. Але на практиці ніжний, легкий бісквітний рулет чи цвібак - а ще й з вершковим кремом з полуницями - не доживає до повторного запікання, бо зникає зі столу надто швидко 🙂 Бісквітний рулет з полуницями SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Бісквітний рулет з полуницями Бісквітний рулет з полуницями https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *