Квас з червоного буряка чи буряковий квас

Квас з червоного буряка чи буряковий квас
Переглядів: 11997
Переглядів: 4.5 11997
Кухня: Час приготування: 5000 ( 15 ) хв Кількість: 14 порцій
Буряки 2 кг Вода 2 л (переварена, літепла)Часник 50 г (1 головка)Хліб житній 20 г (1 скоринка)
Квас з червоного буряка чи буряковий квас – прекрасна старовинна заправка для приготування борщу без жодної ‘хімії’! Буряк обібрати, порізати на скибочки. Часник на буряковий квас обібрати, порізати на часточки.
Буряковий квас
Для страви:
Буряки 2 кг
Вода 2 л (переварена, літепла)
Часник 50 г (1 головка)
Хліб житній 20 г (1 скоринка)
Буряковий квас Овочі на квас з буряка поскладати в трилітрову банку. Залити водою і зверху покласти хлібну скоринку. Буряковий квас накрити полотняною серветкою і залишити при кімнатній температурі.
Буряковий квас Через 1-2 дні з’явиться піна, старанно зняти її і витягти хліб. Квас з червоного буряка залишити ще на 2 дні, час від часу знімаючи піну. Коли піна перестане утворюватись (на 3-4 день) – буряковий квас готовий.

Більше рецептів: простий рецепт борщу, салат з буряків і капусти, бурачки або цвіклі.

125 Квас з червоного буряка чи буряковий квас https://smakplus.com/wp-content/gallery/cache/70_crop_828x621_DSCF0848.JPG квас, квас з буряка, квас з червоного буряка, буряковий квас, квас из свеклы, квас из красной свеклы, свекольный квас SMAKplus.com uk Квас з червоного буряка чи буряковий квас - прекрасна старовинна заправка для приготування борщу без жодної 'хімії'! Буряк обібрати, порізати на скибочки. Часник на буряковий квас обібрати, порізати на часточки. Квас з червоного буряка чи буряковий квас - прекрасна старовинна заправка для приготування борщу без жодної 'хімії'! Буряк обібрати, порізати на скибочки. Часник на буряковий квас обібрати, порізати на часточки. Квас з червоного буряка чи буряковий квас SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Квас з червоного буряка чи буряковий квас Квас з червоного буряка чи буряковий квас https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію4070 г290 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)39.78 грн2.84 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
22 ккал (низька)0.8 г0.1 г6.1 г
22 Калорійність0.8 Білки0.1 Жири6.1 Вуглеводи
Корисні поради:Pickled beetroots are perfect to cook wonderful white borshch.

Залишити відповідь