Соус чатні з абрикосів

Абрикоси 500 г Перець гострий 30 г (1 стручок)Часник 20 г (4-5 зубчиків)Імбир 30 г (свіжий, 3-4 см кореня)Кокосова стружка 40 г (3 стол. ложки)Лимон 150 г (сік 1 лимона)Олія 30 мл (2 стол. ложки)Сіль 10 г (1 чайн. ложка)Цукор 20 г (2 чайн. ложки)
Для соусу:
Абрикоси 500 г
Перець гострий 30 г (1 стручок)
Часник 20 г (4-5 зубчиків)
Імбир 30 г (свіжий, 3-4 см кореня)
Кокосова стружка 40 г (3 стол. ложки)
Лимон 150 г (сік 1 лимона)
Олія 30 мл (2 стол. ложки)
Сіль 10 г (1 чайн. ложка)
Цукор 20 г (2 чайн. ложки)
Views: 5608
Views: 4.5 5608

Серед багатьох варіантів знаменитого індійського соусу чатні цей рецепт з абрикосів посідає почесне місце в куховарських книгах наших господинь: соус чатні готується легко, а інгредієнти можна знайти в будь-якому супермаркеті.

Абрикоси, вийнявши кісточки, порізати на невеликі часточки. Часник посікти. Стручок гіркого перцю розрізати навпіл уздовж, вишкрябати зернятка, м’якоть покраяти на смужки. Імбир обібрати, порізати на невеликі шматочки.

Перець і часник на соус чатні легко підсмажити на олії, додати абрикоси, лимонний сік, приправити сіллю і цукром. Коли абрикоси пустять сік, покласти до суміші імбир, потушкувати соус 5 хв (див. фото).

До абрикосової суміші додати кокосову стружку, зняти з вогню і тримати ще 5 хв під кришкою. Потім соус чатні перетворити на пюре за допомогою блендера.

Соус чатні з абрикосів – пікантна і надзвичайно апетитна приправа до м’яса, наприклад, печені чи кебабу. Соус чатні зручно зберігати у скляному посуді в холодильнику.

Більше рецептів: домашня ковбаса, бурячки з хроном, пісна грибна підлива.

125 Соус чатні з абрикосів https://smakplus.com/wp-content/uploads/00124-chatni-z-abrykosiv/04aprichutney-05.jpg чатні, соус чатні, чатні з абрикосів SMAKplus.com uk Серед багатьох варіантів знаменитого індійського соусу чатні цей рецепт з абрикосів посідає почесне місце в куховарських книгах наших господинь: готується легко, а інгредієнти можна знайти в будь-якому супермаркеті. Серед багатьох варіантів знаменитого індійського соусу чатні цей рецепт з абрикосів посідає почесне місце в куховарських книгах наших господинь: готується легко, а інгредієнти можна знайти в будь-якому супермаркеті. Соус чатні з абрикосів SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Соус чатні з абрикосів Соус чатні з абрикосів https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *