Соус чатні з абрикосів

Соус чатні з абрикосів
Переглядів: 4307
Соус чатні з абрикосів 4.5 4307
Кухня: Час приготування: 25 ( 25 ) хв Кількість: 20 порцій
Серед багатьох варіантів знаменитого індійського соусу чатні цей рецепт з абрикосів посідає почесне місце в куховарських книгах наших господинь: соус чатні готується легко, а інгредієнти можна знайти в будь-якому супермаркеті.
Чатні з абрикосів
Для соусу:
Абрикоси500 г
Перець гострий30 г (1 стручок)
Часник20 г (4-5 зубчиків)
Імбир30 г (свіжий, 3-4 см кореня)
Кокосова стружка40 г (3 стол. ложки)
Лимон150 г (сік 1 лимона)
Олія30 мл (2 стол. ложки)
Сіль10 г (1 чайн. ложка)
Цукор20 г (2 чайн. ложки)
Чатні з абрикосів Абрикоси, вийнявши кісточки, порізати на невеликі часточки. Часник посікти. Стручок гіркого перцю розрізати навпіл уздовж, вишкрябати зернятка, м’якоть покраяти на смужки. Імбир обібрати, порізати на невеликі шматочки.
Чатні з абрикосів Перець і часник на соус чатні легко підсмажити на олії, додати абрикоси, лимонний сік, приправити сіллю і цукром. Коли абрикоси пустять сік, покласти до суміші імбир, потушкувати соус 5 хв (див. фото).
Чатні з абрикосів До абрикосової суміші додати кокосову стружку, зняти з вогню і тримати ще 5 хв під кришкою. Потім соус чатні перетворити на пюре за допомогою блендера.
Чатні з абрикосів Соус чатні з абрикосів – пікантна і надзвичайно апетитна приправа до м’яса, наприклад, печені чи кебабу. Соус чатні зручно зберігати у скляному посуді в холодильнику.
Прокоментуй!
Серед багатьох варіантів знаменитого індійського соусу чатні цей рецепт з...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі