Данське домашнє печиво

Данське домашнє печиво
Переглядів: 10727
Данське домашнє печиво 4.5 10727
Кухня: Час приготування: 25 ( 15 ) хв Кількість: 8 порцій
Ви пробували коли-небудь данське печиво – вершкові тістечка, які продаються в бляшаних коробках? Такі самі, чи навіть смачніші, можна запросто приготувати в домашніх умовах! Домашнє печиво готується рекордно швидко, тому рецепт данського печива – справжня знахідка для заклопотаних господинь!
Данське печиво
Для страви:
Масло200 г
Цукор100 г (1/2 склянки)
Яйце1 шт
Борошно пшеничне вищого ґатунку300 г (2 неповні склянки)
Данське печиво Масло на домашнє печиво покраяти на шматочки і залишити при кімнатній температурі. Яйце розтерти з цукром до побіління, підмішати розм’якле масло і в кінці – борошно (на відміну від інших рецептів з пісочного тіста, це домашнє печиво не вимагає витримування тіста в холодильнику).
Данське печиво Тісто перекласти в кондитерський шприц чи мішечок, витискати, надаючи тістечкам довільної форми (наприклад, кільцями, як на фото). Між тістечками залишати невеликі проміжки, бо домашнє печиво при випіканні трохи збільшуються в розмірі.
Данське печиво Данське домашнє печиво випікати 10 хв при температурі 200 градусів. Подавати можна одразу, до кави чи чаю, хоча домашнє данське печиво прекрасно витримує зберігання до тижня часу (якщо, звичайно, домашні – особливо, діти, не дізнаються, де воно лежить 🙂 )

Більше рецептів: святкове печиво, домашнє вівсяне печиво, рогалики з начинкою.

Корисні поради:Якщо під рукою немає кондитерського мішечка або шприца, їх можна успішно замінити пакетом з-під молока чи сметани.
1 коментар
Ви пробували коли-небудь данське печиво – вершкові тістечка, які продаються...

Коментарів: 1

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі