Деруни

Олія 200 мл Картопля 2 кг Цибуля 150 г (1-2 шт.)Яйце 2 шт Борошно пшеничне вищого ґатунку 50 г (2 стол. ложки)Сіль 10 г (1 нечубна чайн. ложка)Перець чорний мелений 2 г (1 дрібка)
Для смаження:
Олія 200 мл
Для страви:
Картопля 2 кг
Цибуля 150 г (1-2 шт.)
Яйце 2 шт
Борошно пшеничне вищого ґатунку 50 г (2 стол. ложки)
Сіль 10 г (1 нечубна чайн. ложка)
Перець чорний мелений 2 г (1 дрібка)
Views: 6506
Views: 4.5 6506

Деруни? Аромат смаженої картоплі, вся сім’я на низькому старті, щоб за секунду зібратись за столом… Що за свято? А! Мама готує деруни з картоплі!

Картоплю і цибулю потерти на терці – дрібній або середній, або скористатись м’ясорубкою з відповідною насадкою чи кухонним комбайном. До тертих овочів підмішати яйця, спеції і насамкінець – борошно.

Картопляну масу викладати на сковороду з гарячою олією (поради щодо вибору олії тут). Деруни смажити на середньому вогні до рум’яного кольору, потім перевернути на інший бік і досмажити.

До картопляного тіста можна додати шматочки курячого філе (порізаного, як для оладок), ковбасу, гриби. Подавати деруни зі сметаною, чи мачанкою, чи майонезом і обов’язково – з хорошим настроєм:).

 

125 Деруни https://smakplus.com/wp-content/uploads/00179-deruny/02deruny-04.JPG деруни, деруни з картоплі SMAKplus.com uk Аромат смаженої картоплі, уся сім'я на низькому старті, щоб за секунду зібратись за столом... Що за свято? А! Мама готує деруни з картоплі! Аромат смаженої картоплі, уся сім'я на низькому старті, щоб за секунду зібратись за столом... Що за свято? А! Мама готує деруни з картоплі! Деруни SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Деруни Деруни https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *