Домашні вафлі

Масло 200 г (1 пачка)Яйце 4 шт Цукор 200 г (1 склянка)Борошно пшеничне вищого ґатунку 160 г (1 склянка)
Для тіста:
Масло 200 г (1 пачка)
Яйце 4 шт
Цукор 200 г (1 склянка)
Борошно пшеничне вищого ґатунку 160 г (1 склянка)
Views: 5922
Views: 4.5 5922

Гості на порозі, а часу на приготування практично нема? Якщо на господарці є вафельниця, а в холодильнику – пачка масла і кілька яєць, вважайте, вишукана випічка – домашні вафлі – вже готовий! Адже рецепт, щоб приготувати домашні вафлі – простий, і саме приготування вафель не займає багато часу.

Яйця розтерти з цукром до повного розчинення цукрових кристаликів. За той час на повільному вогні розтопити масло і тоненькою цівкою долити до яєчної маси. Потім підмішати борошно.

Підготоване тісто на вафлі домашні викладати за допомогою двох ложок порціями на гарячу вафельницю. Пекти домашні вафлі до світло-коричневого кольору приблизно по 1 хв.

Гарячі вафлі перекладати на перевернуту склянку і, поки м’які, накривати іншою склянкою або горнятком, формуючи таким чином ‘кошичок’. Коли вафельний ‘кошичок’ вистигне і затвердіє, зняти його зі склянки.

Подавати вафлі домашні зі свіжими ягодами, збитими вершками, шоколадом, морозивом чи сорбе – що лише підкаже ваша фантазія.

Більше рецептів: вафельний торт, рогалики з начинкою, данське печиво.

125 Домашні вафлі https://smakplus.com/wp-content/uploads/00163-vafli/03vafli-05.JPG вафлі, домашні вафлі SMAKplus.com uk Гості на порозі, а часу на приготування практично нема? Якщо на господарці є вафельниця, вишуканий десерт - домашні вафлі - вже готовий! Гості на порозі, а часу на приготування практично нема? Якщо на господарці є вафельниця, вишуканий десерт - домашні вафлі - вже готовий! Домашні вафлі SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Домашні вафлі Домашні вафлі https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *