Домашній кетчуп

Домашній кетчуп
Переглядів: 7801
Домашній кетчуп 4.5 7801
Кухня: Час приготування: 25 ( 5 ) хв Кількість: 10 порцій

 

Найпростіший рецепт домашнього кетчупу, тільки натуральні складники. Такий домашній кетчуп можна сміливо вживати в необмежених кількостях, адже помідор – чи не єдиний овоч, який після термічної обробки робиться ще кориснішим!
кетчуп
Для соусу:
Помідори1 кг
Сіль5 г (1/2 чайн. ложки)
Орегано1 г (1/3 чайн. ложки)
Крохмаль картопляний5 г (1 чайн. ложка)
кетчуп Помідори на кетчуп покришити на грубі часточки і тушкувати під кришкою на маленькому вогні, поки не зм’якнуть (приблизно 20 хв).
кетчуп Підготовані помідори протерти через сито, заодно прибравши шкірку, насіння і залишки плодоніжок – це томатна основа на кетчуп.
кетчуп Крохмаль на кетчуп розвести в 2 стол. ложках холодної води. До томатної основи додати солі, орегано і, інтенсивно помішуючи, влити підготований крохмаль на кетчуп (див. фото). Продовжуючи помішувати, ще раз довести кетчуп до кипіння і одразу ж зняти з вогню.
кетчуп Домашній кетчуп найкраще смакує холодним. Рецепт підходить як для тепличних, так і для городніх помідорів. Спробуйте домашній кетчуп до домашньої ковбаси чи холодцю.

Більше рецептів: цвіклі, домашній майонез.

Корисні поради:Якщо плануєте використовувати готовий кетчуп для приготування інших страв, не додавайте крохмаль. Адже страва з крохмалем від повторного кип'ятіння / тушкування / запікання втрачає свій смак.
Щоб загустити томатне пюре, потримайте його на повільному вогні без кришки, і зайва рідина випарується.
Прокоментуй!
  Найпростіший рецепт домашнього кетчупу, тільки натуральні складники. Такий домашній...

Залишити відповідь

Пиріг зі святкових залишків рекомендуємо: Пиріг зі святкових залишків
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі