Домашній кетчуп

Домашній кетчуп
Переглядів: 9631
4.5 9631
Кухня: Час приготування: 25 ( 5 ) хв Кількість: 10 порцій
Найпростіший рецепт домашнього кетчупу, тільки натуральні складники. Такий домашній кетчуп можна сміливо вживати в необмежених кількостях, адже помідор – чи не єдиний овоч, який після термічної обробки робиться ще кориснішим!
кетчуп
Для соусу:
Помідори1 кг
Сіль5 г (1/2 чайн. ложки)
Орегано1 г (1/3 чайн. ложки)
Крохмаль картопляний5 г (1 чайн. ложка)
кетчуп Помідори на домашній кетчуп покришити на грубі часточки і тушкувати під кришкою на маленькому вогні, поки не зм’якнуть (приблизно 20 хв).
кетчуп Підготовані помідори протерти через сито, заодно прибравши шкірку, насіння і залишки плодоніжок – це томатна основа на кетчуп в домашніх умовах.
кетчуп Крохмаль на кетчуп розвести в 2 стол. ложках холодної води. До томатної основи додати солі, орегано і, інтенсивно помішуючи, влити підготований крохмаль на кетчуп (див. фото). Продовжуючи помішувати, ще раз довести домашній кетчуп до кипіння і одразу ж зняти з вогню.
кетчуп Домашній кетчуп найкраще смакує холодним. Цей рецепт домашнього кетчупу підходить як для тепличних, так і для городніх помідорів. Спробуйте домашній кетчуп до домашньої ковбаси чи холодцю.

Більше рецептів: цвіклі, домашній майонез.

Домашній кетчуп https://smakplus.com/wp-content/gallery/cache/331_crop_828x621_04ketchup-05.jpg кетчуп, домашній кетчуп, рецепт домашнього кетчупу SMAKplus.com uk Найпростіший рецепт домашнього кетчупу, тільки натуральні складники. Такий домашній кетчуп можна сміливо вживати в необмежених кількостях, адже помідор - чи не єдиний овоч, який після термічної обробки робиться ще кориснішим! Домашній кетчуп SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Домашній кетчуп Домашній кетчуп https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію1010 г100 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)55.6 грн5.56 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
25 ккал (низька)1.1 г0.2 г5.4 г
Корисні поради:Якщо плануєте використовувати готовий кетчуп для приготування інших страв, не додавайте крохмаль. Адже страва з крохмалем від повторного кип'ятіння / тушкування / запікання втрачає свій смак.
Щоб загустити томатне пюре, потримайте його на повільному вогні без кришки, і зайва рідина випарується.

Залишити відповідь