Домашня локшина (лапша)

Домашня локшина (лапша)
Переглядів: 4213
Домашня локшина (лапша) 4.5 4213
Кухня: Час приготування: 40 ( 15 ) хв Кількість: 4 порції

 

Смак домашньої локшини не сплутаєш зі смаком ‘магазинної’ – комусь, може, нагадає дитинство, хтось буде радіти, що догодив сім’ї або гостям, а ще дехто оцінить той факт, що домашня локшина (лапша), навіть якщо залишиться в бульйоні, то не розквецяється навіть і на другий день – вибирайте, який із цих аргументів надихатиме вас, поки ви готуватимете домашню локшину :).
Домашня локшина
Для страви:
Яйце1 шт
Борошно пшеничне вищого ґатунку100 г (2/3 склянки)
Домашня локшина Майже все борошно висипати гіркою, зробити заглибинку-‘криничку’ і вбити яйце. Підгортаючи борошно, замісити якомога тугіше тісто – пальцями або за допомогою столової ложки, кому як до вподоби.
Домашня локшина Тісто накрити – мискою, перевернутою догори дриґом, чистим шматком полотна або харчовою плівкою – і залишити на 20 хв ‘відпочивати’ (розстоюватись – так кажуть професійній кухарі).
Домашня локшина Робочу поверхню притрусити рештою борошна, викласти тісто і тонко-тонко розкачати, постійно посипаючи тісто і качалку борошном. Якщо у вас є під руками машинка для макаронів із функцією розкачування тіста – чудово, скористайтесь нею. Перевірте, що тісто гарненько притрушене борошном із обидвох боків.
Домашня локшина Далі можна скрутити тісто в рулет або покраяти на повздовжні смужки – як вам заманеться – а тоді дрібно посікти напоперек, або скористатись тією-таки машинкою для макаронів. Аби локшина (лапша) не злиплась, стежте, щоб тісто завжди було перемішане з борошном.
Домашня локшина Посічену локшину (лапшу) можна одразу вкинути до киплячого росолу (бульйону) – як приготувати прозорий росіл (бульйон) із птиці дивіться тут – але тоді він втратить свою прозорість, а можна спочатку відварити окремо в підсоленому окропі – розрахунок такий: на 100 г локшини 1 л води і 1 чайн. ложка соли. Домашня локшина (лапша) буде готовою через 8-10 хвилин, залежно від товщини тіста. Локшину (лапшу) відцідити, промити і подавати з росолом (бульйоном) або як гарнір.

Більше рецептів: картопля по-селянськи, банош з бринзою, макарони-метелики з соусом з кабачків.

 

Прокоментуй!
  Смак домашньої локшини не сплутаєш зі смаком ‘магазинної’ –...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі