Горохова зупа – Як варити гороховий суп

Сало 100 г Цибуля 150 г (2-3 шт)Сухарики житні 50 г Морква 150 г (2 шт)Картопля 150 г (2-3 шт)Горох 200 г (1 склянка)Сіль 16 г (приблизно 2/3 ст. ложки)Лавровий листок 1 г (1-2 шт)Петрушка зелена 50 г (1/2 пучка)Вода 3.5 л
Для страви:
Сало 100 г
Цибуля 150 г (2-3 шт)
Сухарики житні 50 г
Морква 150 г (2 шт)
Картопля 150 г (2-3 шт)
Горох 200 г (1 склянка)
Сіль 16 г (приблизно 2/3 ст. ложки)
Лавровий листок 1 г (1-2 шт)
Петрушка зелена 50 г (1/2 пучка)
Вода 3.5 л
Views: 4398
Views: 4.5 4398

Варити гороховий суп на шкварках дуже просто, і тому в щоденному меню горохова зупа одна з найпопулярніших страв. Засмажена цибулька на салі – просто смакота! А шкварки – чудова основа, щоб приготувати гороховий суп – спробуйте і оцініть 😉 цей простий рецепт горохового супу з грінками.

Сало покришити на невеликі шматочки і розтопити в каструлі місткістю не менше 5 л, в якій будете варити гороховий суп. Тримати на середньому вогні, поки шкварки, що утворились, не підрум’яняться.

Цибулю і моркву на горохову зупу, попередньо обібравши, дрібно посікти.

Підготовані овочі на гороховий суп викласти до смальцю зі шкварками і, помішуючи, трохи обсмажити. Смажені овочі залити водою (3,5-4 л), накрити кришкою і довести до кипіння на великому вогні.

Горох покласти до юшки, довести до кипіння, зменшити вогонь і варити гороховий суп 30-40 хв. Картоплю обібрати, 1 картоплину залишити цілою, решту покраяти на кубики і все разом покласти в юшку. Варити суп ще 20 хв.

Потім цілу картоплину вийняти, протерти через сито і знову довести, щоб горохова зупа закипіла.

Приправити гороховий суп посіченою зеленню петрушки, сіллю і лавровим листком. Довести до кипіння, варити ще 5 хв. і зняти з вогню.

Готова горохова зупа на шкварках подається ще й з житніми грінками.

Більше рецептів: сирний суп, суп з гречкою і помідорами, грибна юшка з сушених грибів.

125 Горохова зупа – Як варити гороховий суп https://smakplus.com/wp-content/uploads/00004-horokhova-zupa/horohsup9.jpg гороховий суп, горохова зупа, варити гороховий суп, варити суп гороховий, гороховий суп з грінками, гороховий суп рецепт, гороховый суп, варить гороховый суп, варить суп гороховый, гороховый суп с гренками, гороховый суп рецепт SMAKplus.com uk Варити гороховий суп на шкварках дуже просто, і тому в щоденному меню горохова зупа одна з найпопулярніших страв. Засмажена цибулька на салі – просто смакота! А шкварки - чудова основа, щоб приготувати гороховий суп - спробуйте і оцініть 😉 цей простий рецепт горохового супу з грінками. Варити гороховий суп на шкварках дуже просто, і тому в щоденному меню горохова зупа одна з найпопулярніших страв. Засмажена цибулька на салі – просто смакота! А шкварки - чудова основа, щоб приготувати гороховий суп - спробуйте і оцініть 😉 цей простий рецепт горохового супу з грінками. Горохова зупа – Як варити гороховий суп SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Горохова зупа – Як варити гороховий суп Горохова зупа – Як варити гороховий суп https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *