Гречана каша – Як варити гречку – найпростіший рецепт

Гречана каша – Як варити гречку – найпростіший рецепт
Переглядів: 398
Гречана каша – Як варити гречку – найпростіший рецепт 4.5 398
Кухня: Час приготування: 15 ( 2 ) хв Кількість: 4 порції
Корисна, смачна, дієтична, готується елементарно – це все гречана каша. Якщо ви шукаєте рецепт ‘перебрати, обсмажити, похухати на кожну крупинку’ і ще в тому ж дусі поради як ускладнити приготування цієї крупи – вам не сюди. Тут про те, як швидко, смачно і без будь-яких зусиль приготувати гречку.
Гречка
Для страви:
Гречка230 г (1 склянка)
Вода625 мл (2,5 склянки)
Олія30 мл (2 стол. ложки або 30 г масла)
Сіль5 г (1/2 чайн. ложки)
Гречка Гречану крупу залити холодною водою 1:2,5 (гречка:вода). За бажанням! – додати сіль, олію або масло, смажену цибулю, змелені в кавомолці 1-2 сушені білі гриби або будь-що, чим багата ваша кухня і з чим, прогнозовано, буде смакувати готова гречана каша. Накрити, довести до кипіння, зменшити вогонь до мінімуму (електричну плиту можна просто вимкнути, а каструлю із гречкою залишити на гарячій конфорці) і тримати ще 10 хв. під кришкою.
Гречка Все! Ось і вся праця! Гречка – то така крупа, яку неможливо не вміти зварити. Її, якщо хочете, можна просто залити водою і просто залишити на ніч – гречка буде готова для споживання (для прихильників сироїдіння, наприклад, – це звичний спосіб, як готувати гречку). Більше рецептів гарнірів із крупбанош, засипана пшоном капуста, різото.
Прокоментуй!
Корисна, смачна, дієтична, готується елементарно – це все гречана каша....

Залишити відповідь

Пиріг зі святкових залишків рекомендуємо: Пиріг зі святкових залишків
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі