Грінки – Потапці

Хліб пшеничний 900 г (найкраще - батон або багет)Молоко 300 мл Яйце 2 шт Масло 50 г
Для страви:
Хліб пшеничний 900 г (найкраще - батон або багет)
Молоко 300 мл
Яйце 2 шт
Масло 50 г
Views: 6631
Views: 4.5 6631

Грінки або, на старовинний лад, потапці, – смачний і ситний сніданок чи перекуска, особливо шановані дітьми! Та і мами також ‘поважають’ грінки чи потапці – коли треба нагодувати сім’ю, а часу – обмаль.

Хліб на грінки (потапці) покраяти на скибочки товщиною приблизно 1 см. Масло розтопити на пательні на середньому вогні (уважно: масло не повинно диміти чи темніти).

За той час, поки масло тане, яйця легко збити з молоком. Скибочки хліба – майбутні грінки (потапці) – вмочати в яєчно-молочну суміш.

Майбутні грінки (потапці) викладати на пательню з маслом і смажити з обидвох боків (приблизно по 2 хв на кожну партію грінок-потапців).

Готові грінки (потапці) можна подавати і в солодкому (з варенням, медом, ванільним соусом),  і в солоному варіанті (з часником і майонезом, з печенею, м’ясним чи рибним паштетом).

125 Грінки – Потапці https://smakplus.com/wp-content/uploads/00157-potaptsi/05potaptsi-05.jpg грінки, потапці SMAKplus.com uk Грінки або, на старовинний лад, потапці, - смачний і ситний сніданок чи перекуска, особливо шанована дітьми, та й мамами – коли треба нагодувати сім’ю, а часу – обмаль. Грінки або, на старовинний лад, потапці, - смачний і ситний сніданок чи перекуска, особливо шанована дітьми, та й мамами – коли треба нагодувати сім’ю, а часу – обмаль. Грінки – Потапці SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Грінки – Потапці Грінки – Потапці https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *