Чіабата з сиром і ковбасою

Чіабата з сиром і ковбасою
Переглядів: 2520
Переглядів: 4.5 2520
Кухня: Час приготування: 180 ( 20 ) хв Кількість: 4 порції
Ковбаса копчена 50 г Сир твердий 50 г Молоко 250 мл (1 склянка)Дріжджі сухі 3 г (1/2 чайн. ложки)Цукор 20 г (1 стол. ложка)Сіль 10 г (1 чайн. ложка)Борошно пшеничне вищого ґатунку 400 г (2,5 склянки)Олія 45 мл (3 стол. ложки)Жовток 1 шт
Класична італійська чіабата печеться без начинки. Але якщо до тіста підмішати шматочки сирокопченої ковбаси і сиру, така ‘хитромудра’ чіабата стане ідеальним сніданком чи перекускою, яку можна взяти із собою на роботу чи спакувати дітям до школи – піде на ‘ура’.
Чіабатта
Для начинки:
Ковбаса копчена 50 г
Сир твердий 50 г
Для тіста:
Молоко 250 мл (1 склянка)
Дріжджі сухі 3 г (1/2 чайн. ложки)
Цукор 20 г (1 стол. ложка)
Сіль 10 г (1 чайн. ложка)
Борошно пшеничне вищого ґатунку 400 г (2,5 склянки)
Олія 45 мл (3 стол. ложки)
Жовток 1 шт
Чіабатта Молоко підігріти до 40 градусів, розчинити в ньому цукор і підмішати дріжджі. Залишити на 10 хв, щоб дріжджі ‘ожили’ – тобто почнуться процеси бродіння за участю дріжджів.
Чіабатта Борошно (350 г) просіяти, зробити в ньому ‘криничку’ і додати сіль. Вилити до борошняної ‘кринички’ жовток, олію і, потрохи підливаючи розчинені дріжджі, замісити тісто (зручно за допомогою столової ложки). Місити не довго, як тільки буде триматися купи – тісто готове.
Чіабатта Тісто на чіабату накрити – рушничком чи харчовою плівкою – аби не підсихало і залишити в теплому місці на 1-2 год, аж поки воно приблизно удвічі не збільшиться в об’ємі.
Чіабатта Тим часом ковбасу і сир дрібно покраяти або потерти на грубій терці.
Чіабатта Робочу поверхню притрусити борошном, вигорнути тісто і, підсипаючи рештою (50 г) борошна, розкачати паляничку на чіабату товщиною 1-1,5 см. Зверху розподілити сир з ковбасою. Згорнути рулет, знову розкачати і ще раз згорнути.
Чіабатта Деко застелити папером для випікання, притрусити борошном і зверху викласти довгастий шмат тіста з начинкою. Тісто також притрусити борошном і залишити, аж поки знову не підросте.
Чіабатта Духовку розігріти до 220 градусів, тісто легко скропити водою з пульверизатора і вкласти до духовки. Пекти 15-20 хвилин, далі духовку вимкнути і залишити в ній, щоб чіабата вистигала ще півгодини.

Інші рецепти випічки: пиріжки за яблуками, картопляники – пиріжки з картоплею з картопляного тіста, домашній хліб на заквасці.

 

125 Чіабата з сиром і ковбасою https://smakplus.com/wp-content/gallery/cache/1588_crop_828x621_03ciabatta08.JPG Чіабата з сиром і ковбасою SMAKplus.com uk Класична італійська чіабата печеться без начинки. Але якщо до тіста підмішати шматочки сирокопченої ковбаси і сиру, така 'хитромудра' чіабата стане ідеальним сніданком чи перекускою, яку можна взяти із собою на роботу чи спакувати дітям до школи - піде на 'ура'. Класична італійська чіабата печеться без начинки. Але якщо до тіста підмішати шматочки сирокопченої ковбаси і сиру, така 'хитромудра' чіабата стане ідеальним сніданком чи перекускою, яку можна взяти із собою на роботу чи спакувати дітям до школи - піде на 'ура'. Чіабата з сиром і ковбасою SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Чіабата з сиром і ковбасою Чіабата з сиром і ковбасою https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію830 г210 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)30.86 грн7.71 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
286 ккал (висока)9 г11.7 г37.8 г
286 Калорійність9 Білки11.7 Жири37.8 Вуглеводи

Залишити відповідь

Книш із картоплею рекомендуємо: Книш із картоплею