Качка, тушкована з капустою

Качка, тушкована з капустою
Переглядів: 4728
Качка, тушкована з капустою 4.5 4728
Кухня: Час приготування: 110 ( 25 ) хв Кількість: 8 порцій
Уявіть собі ніжне качине філе (приготоване на овочевій ‘подушці’) і смачна (бо тушкована в качиному соці) капуста – це і є качка, тушкована з капустою. Основні інгредієнти – качка і місцева (жодної заморської екзотики!) городина.
Качка, тушкована з капустою
Для страви:
Качка2 кг
Капуста білоголова1 кг (1 середня головка)
Морква500 г (4-5 шт)
Цибуля150 г (1-2 шт)
Олія30 мл (2 стол. ложки)
Вино кріплене солодке200 мл (наприклад, херес)
Сіль25 г (1 нечубна стол. ложка)
Коріандр5 г (1 чайн. ложка)
Качка, тушкована з капустою Качку покраяти на порційні шматки і обсмажити на великому вогні на олії. Потім вогонь зменшити, каструлю (об’ємом 5 л, в якій і буде готуватись качка, тушкована з капустою) накрити і тушкувати 20 хв.
Качка, тушкована з капустою Поки качка тушкується (якщо качка не пустить достатньо рідини, в каструлю можна влити 1-2 стол. ложки води), підготувати моркву (потерти на грубій терці) і цибулю з капустою (пошаткувати). Капусту посолити і перемішати.
Качка, тушкована з капустою Напівготову качку тимчасово викласти з каструлі. В жирі, який залишився від качки, легко посмажити цибулю з морквою. Потім моркву з цибулею накрити капустою, зверху викласти качку, покласти кришку і тушкувати 1 год на малому вогні.
Качка, тушкована з капустою Шматки качки ще раз викласти з каструлі. Овочі посипати коріандром, залити вином і перемішати. Качку знову викласти на овочі, довести рідину до кипіння і, не накриваючи кришкою, трохи випарувати (уважно, щоб капуста не підгоріла).
Качка, тушкована з капустою Якщо качка, тушкована з капустою, подається, наприклад, з печеною картоплею, качка, тушкована з капустою, зробиться рецептом №1 у вашому кулінарному записнику.
Прокоментуй!
Уявіть собі ніжне качине філе (приготоване на овочевій ‘подушці’) і...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі