Капусняк – пісний овочевий суп з квашеної капусти

Капуста квашена 500 г Квасоля 100 г (велика біла - ясьок, 2 жмені)Морква 150 г Цибуля 150 г Картопля 200 г Олія 90 мл (6 стол. ложок)Сіль 20 г (приблизно 2/3 стол. ложки)Петрушка сушена 5 г Лавровий листок 1 г Вода 3 л
Для страви:
Капуста квашена 500 г
Квасоля 100 г (велика біла - ясьок, 2 жмені)
Морква 150 г
Цибуля 150 г
Картопля 200 г
Олія 90 мл (6 стол. ложок)
Сіль 20 г (приблизно 2/3 стол. ложки)
Петрушка сушена 5 г
Лавровий листок 1 г
Вода 3 л
Views: 8596
Views: 4.5 8596

Смачно, але капусняк (пісний овочевий суп з квашеної капусти) займає багато часу? Секрет цього рецепта – квашена капуста на капусняк (пісний овочевий суп з квашеної капусти) тушкується окремо і додається до юшки з рештою овочів у кінці приготування.

Квашену капусту на капусняк (якщо дуже кисла) залити 1 л холодної води, довести до кипіння і варити протягом 15 хв, потім відцідити.

Ясьок (квасолю) залити холодною водою, довести до кипіння, зняти з вогню і залишити вистигати під кришкою. Коли ясьок вистигне, почистити від шкірок.

За той час, поки ясьок (квасоля) вистигає, можна підготувати квашену капусту: відцідити, додати половину олії і тушкувати на капусняк, аж поки капуста зм’якне і набуде ледь коричнуватого кольору.

Моркву і цибулю обібрати. Моркву натерти на грубій терці, цибулю дрібно посікти. Підготовані сирі овочі перекласти в  каструлю, в якій будете варити капусняк (пісний овочевий суп з квашеної капусти), і підсмажити, постійно помішуючи, на решті олії.

Смажені моркву з цибулею залити 3 л води і довести до кипіння. Картоплю обібрати, покраяти і разом з яськом вкинути до окропу. Зменшити вогонь і варити капусняк 30 хв, потім додати тушковану квашену капусту і варити ще 10 хв.

Насамкінець капусняк (пісний овочевий суп з квашеної капусти) посолити, приправити спеціями і зняти з вогню. Гармонійне поєднання: завдяки яську капусняк матиме наваристість, завдяки квашеній капусті – апетитну кислинку. Смачного!

Більше рецептів: салат з буряків і квашеної капусти, овочевий суп з квасолею, пісний червоний борщ.

125 Капусняк – пісний овочевий суп з квашеної капусти https://smakplus.com/wp-content/uploads/00051-kapusniak/01kapusniak-07.jpg капусняк, пісний суп, овочевий суп, суп з квашеної капусти SMAKplus.com uk Смачно, але капусняк займає багато часу? Секрет цього рецепта - квашена капуста тушкується окремо і додається до решти овочів в кінці приготування. Смачно, але капусняк займає багато часу? Секрет цього рецепта - квашена капуста тушкується окремо і додається до решти овочів в кінці приготування. Капусняк – пісний овочевий суп з квашеної капусти SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Капусняк – пісний овочевий суп з квашеної капусти Капусняк – пісний овочевий суп з квашеної капусти https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *