Кекс Зебра – торт Зебра нашвидкоруч

Кекс Зебра – торт Зебра нашвидкоруч
Переглядів: 8834
Кекс Зебра – торт Зебра нашвидкоруч 4.5 8834
Кухня: Час приготування: 55 ( 20 ) хв Кількість: 8 порцій
Хочеться чогось солоденького, але такого, ‘аби бігом закалатати і в духовку’? Старий-добрий кекс Зебра або торт Зебра – те, що треба! Можна спекти, як пиріг, або маленькі кекси-‘кап-кейки’ (подібно до гарбузових кексів).
Зебра
Для тіста:
Яйце3 шт
Цукор300 г
Коньяк5 мл (1 чайн. ложка)
Олія150 мл (10 стол. ложок)
Борошно пшеничне вищого ґатунку280 г (2 неповні склянки)
Розпушувач тіста10 г (2 чайн. ложки)
Какао-порошок30 г (2 стол. ложки)
Вода250 мл (150 мл до тіста і 100 мл, щоб розчинити какао)
Зебра Яйця збити з цукром до побіління (бажано одразу у 2-2,5 л посудині – щоб потім додавати решту складників кексу Зебра). Далі по черзі, продовжуючи збивати, долити коньяк (для аромату) і олію – рафіновану, детальніше тут.
Зебра Окремо з’єднати потрібну кількість борошна і розпушувача, легко перемішати. До яєчної маси порціями доливати 150 мл води і просіювати борошно з розпушувачем. Готове тісто має бути рідкувате, як ‘магазинна’ сметана.
Зебра Какао розмішати зі 100 мл води. Підготоване тісто поділити на 2 частини, до однієї підмішати какао – так отримаєте дві маси для кексу Зебра, білу і шоколадну.
Зебра Форму (приблизно ∅26 см) легко змастити олією. По центру вилити ложку-дві шоколадної маси. Всередину шоколадної ляпки вилити ложку-дві білої маси, далі всередину білої ляпки – знову шоколадну і т. д.
Зебра Всадити форму з тістом до гарячої духовки, пекти 35-40 хв при 180 градусів. Готовий кекс Зебра торт Зебра достатньо посипати цукровою пудрою (якщо зможете дочекатись, поки він вистигне ;)).

 

Корисні поради:За тим самим рецептом можна приготувати маленькі кекси, 'кап-кейки'
Прокоментуй!
Хочеться чогось солоденького, але такого, ‘аби бігом закалатати і в...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі