Консервовані квашені огірки

Консервовані квашені огірки
Переглядів: 6331
Консервовані квашені огірки 4.5 6331
Кухня: Час приготування: 4800 ( 60 ) хв Кількість: 24 порції

 

Надзвичайно просто! З дні – і маєте малосольні хрусткі огірочки до картоплі чи каші. А хочете законсервувати таке добро, щоб пізніше, взимку відкрити баночку квашених (не маринованих, а, значить, корисних для здоров’я) огірків – теж будь ласка, рецепт до ваших послуг!
Квашені огірки
На 3 л:
Огірки1.7 кг (приблизна вага)
Сіль80 г (розрахунок 60 г на 1 л води)
Хрін10 г (листя,1-2 шт)
Кріп5 г (суцвіття, 1-2 шт)
Часник20 г (3-4 зубчики)
Квашені огірки Огірки залити холодною водою і залишити на 6 годин (тоді вони будуть хрусткі). Потім ретельно помити зі щіткою під струменем води (щоб мінімізувати ризик ботулізму), відрізати кінчики. На дно чистої 3-літрової банки покласти листя хрону, суцвіття кропу, покраяний на скибочки часник.
Квашені огірки В банку намістити підготовані огірки (знадобляться навики гри в Тетріс:)). Залити все холодною водою по вінця, потім воду злити в мірний посуд. Додати до води сіль (розрахунок 60 г або 2 чубні стол. ложки солі на 1 л води), розчинити і залити огірки. Через 3 доби перебування в кімнатній температурі огірки вквасяться (стадія ‘малосольні’).
Квашені огірки Плануєте законсервувати квашені огірки на зиму? Їх треба промити, розсіл злити, але не виливати. Підготувати 3 однолітрові банки: помити содою (лужне середовище також мінімізує ризик ботулізму), сполокати і тримати 30 хв у духовці при температурі 200 градусів. Кришки кип’ятити 20 хв.
Квашені огірки Розсіл з огірків довести до кипіння. Квашені огірки розкласти по підготованих банках, залити гарячим розсолом і легко накрити кришками. Скласти банки у велику каструлю (на дно покласти чисту тканину), заповнити каструлю теплою водою так, щоб вона досягала рівня кришок на банках. Закип’ятити і стерилізувати банки 15 хв. 
Квашені огірки Потім банки обережно вийняти і кришки сильно докрутити. Консервовані квашені огірки перевернути догори дриґом і гарно вкутати, залишити на 8 год. Консервовані квашені огірки – не лише вітамінний додаток до будь-якого гарніру, але й незамінний інгредієнт розсольника чи, наприклад, свинини з медом і квашеними огірками.
Корисні поради:У 3-літрову банку може поміститись приблизно 1,5-1,7 кг огірків, води - приблизно 1,3 л. З розрахунку 60 г солі на 1 л води - на таку банку треба 80 г (3 чубні стол. ложки) солі.
Прокоментуй!
  Надзвичайно просто! З дні – і маєте малосольні хрусткі...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі