Заварний тарт – Тарталетки з малиновим кремом

Заварний тарт – Тарталетки з малиновим кремом
Переглядів: 4813
Переглядів: 4.5 4813
Кухня: Час приготування: 120 ( 55 ) хв Кількість: 10 порцій
Малина 300 г Вершки 500 г (жирністю не менше 20%)Цукрова пудра 75 г (3 стол. ложки)Борошно пшеничне вищого ґатунку 150 г (неповна 1 склянка)Масло 75 г Цукрова пудра 75 г (3 стол. ложки)Жовток 3 шт Сіль 3 г (1/3 чайн. ложки)Шоколад білий 70 г (2/3 плитки)
Заварний тарт чи тарталетки з малиновим кремом аж ніяк не назвеш низькокалорійним десертом, але смак того вартий! У Великій Британії заварний тарт чи тарталетки з начинкою вважаються традиційним національним десертом. Їх випікають як невеличкими, як у цьому рецепті, так і більшими – тоді заварний тарт чи тарталетки перед подачею розрізають навпіл.
Кошички з пісочного тіста з малиною
Для крему:
Малина 300 г
Вершки 500 г (жирністю не менше 20%)
Цукрова пудра 75 г (3 стол. ложки)
Для тіста:
Борошно пшеничне вищого ґатунку 150 г (неповна 1 склянка)
Масло 75 г
Цукрова пудра 75 г (3 стол. ложки)
Жовток 3 шт
Сіль 3 г (1/3 чайн. ложки)
Шоколад білий 70 г (2/3 плитки)
Кошички з пісочного тіста з малиною Холодне масло на заварний тарт посікти з борошном на дрібні крихти. Додати жовтки, сіль, цукрову пудру і швидкими рухами замісити тісто на кошики (важливо, щоб продукти були охолодженими, а контакт з теплими руками – нетривалим, тому для приготування кошичків зручно використовувати стаціонарний блендер чи комбайн).
Кошички з пісочного тіста з малиною Пісочне тісто на тарталетки з кремом накрити або загорнути у харчову плівку і покласти на 30 хв до холодильника.
Кошички з пісочного тіста з малиною Поділити на 10 рівних частин, зробити кульки з тіста, кожну тонко розкачати і викласти у формочку на кошички. Перед випіканням пісочного тіста на заварний тарт, його потрібно на дні поколоти виделкою (інакше воно може надиматись під час випікання).
Кошички з пісочного тіста з малиною Кожну формочку з тістом на тарталетки застелити папером для випікання і заповнити сухою квасолею або рисом. Кошички випікати 10 хв при температурі 200 градусів, потім зменшити температуру духовки до 180 градусів і випікати ще 15 хв.
Кошички з пісочного тіста з малиною Готові тарталетки обібрати від паперу з квасолею або рисом (ці продукти можна потім використовувати як звичайно). В кожний заварний тарт покласти по шматочку шоколаду і формочки ще на 5 хв покласти до гарячої духовки. Коли шоколад розтопиться, розмастити його по внутрішній поверхні тарталетки.
Кошички з пісочного тіста з малиною Дати, щоб тарталетки повністю вистигнути. Малину перебрати, помити і гарно посушити. Відкласти 10 ягід, щоб прикрасити заварний тарт. Вершки збити з цукровою пудрою, підмішати решту малини.
Кошички з пісочного тіста з малиною Тарталетки наповнити вершково-малиновим кремом і прикрасити відкладеними ягодами. До подачі на стіл заварний тарт зберігати у холодильнику.
125 Заварний тарт – Тарталетки з малиновим кремом https://smakplus.com/wp-content/gallery/cache/759_crop_828x621_dscf3320.jpg заварний тарт, тарталетки SMAKplus.com uk Заварний тарт чи тарталетки з малиновим кремом аж ніяк не назвеш низькокалорійним десертом, але смак того вартий! У Великій Британії заварний тарт чи тарталетки з начинкою вважаються традиційним національним десертом. Їх випікають як невеличкими, як у цьому рецепті, так і більшими - тоді заварний тарт чи тарталетки перед подачею розрізають навпіл. Заварний тарт чи тарталетки з малиновим кремом аж ніяк не назвеш низькокалорійним десертом, але смак того вартий! У Великій Британії заварний тарт чи тарталетки з начинкою вважаються традиційним національним десертом. Їх випікають як невеличкими, як у цьому рецепті, так і більшими - тоді заварний тарт чи тарталетки перед подачею розрізають навпіл. Заварний тарт – Тарталетки з малиновим кремом SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Заварний тарт – Тарталетки з малиновим кремом Заварний тарт – Тарталетки з малиновим кремом https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію1320 г130 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)122.65 грн12.27 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
314 ккал (висока)3.7 г22.1 г26.2 г
314 Калорійність3.7 Білки22.1 Жири26.2 Вуглеводи
Категорія: Меню:

Залишити відповідь

Бісквітний рулет з полуницями рекомендуємо: Бісквітний рулет з полуницями
Торт Бите скло рекомендуємо: Торт Бите скло
Яблучний пиріг Татен рекомендуємо: Яблучний пиріг Татен