Тушкована з огірками курка

Тушкована з огірками курка
Переглядів: 2534
Тушкована з огірками курка 4.5 2534
Кухня: Час приготування: 60 ( 20 ) хв Кількість: 5 порцій
Тушкована курка зустрічається у багатьох рецептах, але цей сподобався своєю оригінальністю і смаком – я ще досі не зустрічала страв, для яких свіжі огірки мають піддаватись тепловій обробці. Рецепт  належить моїм друзям – Тарасові і Олі Дурбакам.
Курка з огірками
Для страви:
Курка800 г (5 верхніх частин ніжок)
Огірки800 г (свіжі)
Перець солодкий400 г (3-4 стручки)
Цибуля150 г (1-2 шт)
Сіль10 г (1 чайн. ложка)
Перець чорний мелений1 г (до смаку)
Вино біле сухе50 мл (3 стол. ложки)
Курка з огірками Шматочки курки обсмажити, повертаючи на всі боки, на сухій пательні: спочатку на великому вогні, потім вогонь зменшити, курку накрити кришкою і тушкувати приблизно 20 хв. Якщо в процесі приготування виділиться замало рідини, долити до курки ще 1-2 стол. ложки води.
Курка з огірками Цибулю, обібравши, покраяти на куснички. Зі стручків солодкого перцю видалити насіння із залишками плодоніжок, м’якоть порізати на невеликі смужки. Огірки, зрізавши кінчики, грубо посікти.
Курка з огірками До курки додати спочатку цибулю і тушкувати до прозорості (приблизно 10 хв). Потім викласти смужки солодкого перцю, готувати ще 10 хв. Далі поперчити, додати огірки, посолити і влити вина. Накрити кришкою, щоб тушкована курка готувалась ще 10 хв.
Курка з огірками У самому кінці курку, тушковану з огірками, можна ще кілька хвилин потримати на великому вогні без кришки, щоб випарувати зайву рідину (пильнуйте, щоб страва не пригоріла!). Тушкована з огірками курка подається як самостійна страва або з гарніром (наприклад, печеною картоплею чи баношем).
Корисні поради:Для приготування цієї страви підійде будь-яка частина курки: грудки, ніжки, крильця
Прокоментуй!
Тушкована курка зустрічається у багатьох рецептах, але цей сподобався своєю...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі