Квашена капуста чи як квасити капусту

Квашена капуста чи як квасити капусту
Рецепти з фото > Домашні заготовки > Квашена капуста чи як квасити капусту
Переглядів: 4247
4.5 4247
Кухня: Час приготування: 6000 ( 15 ) хв Кількість: 10 порцій
Розраховано на літрову банку, але по цьому рецепту готується квашена капуста і в ‘промислових’ масштабах – можна квасити капусту на зиму і в великій кількості, лишень подбайте заздалегідь про місце для зберігання усіх цих вітамінів 🙂 . Квашена капуста використовується як незамінний інгредієнт капусняку.
Квашена капуста
Для страви:
Капуста білоголова1 кг (1 середнього розміру)
Морква100 г (1 середнього розміру)
Сіль20 г (1 стол. ложка)
Квашена капуста Капустину, знявши верхні листки і вирізавши качан, дрібно пошаткувати. Моркву (якщо квашена капуста готується з морквою – може бути і без неї, білою) натерти на середній терці. Овочі посолити, перемішати і залишити на 5 хв, щоб капуста пустила сік.
Квашена капуста Овочеву суміш перекласти у чисту літрову банку. Якщо гарно утрамбувати, має поміститись приблизно 1 кг суміші (деяка частина овочів піде у відходи). Закрити капроновою кришкою і залишити при кімнатній температурі. Через 4 дні квашена капуста готова. Якщо квасите капусту на зиму, то щоб вона більше не вквашувалась, перенесіть її в холодне місце.

Більше рецептів: пшоняна каша з капустою, кролик з овочами.

Квашена капуста чи як квасити капусту квашена капуста, як квасити капусту, як квасити на зиму SMAKplus.com uk Квашена капуста чи як квасити капусту Квашена капуста чи як квасити капусту SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Квашена капуста чи як квасити капусту Квашена капуста чи як квасити капусту https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію1120 г110 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)11.38 грн1.14 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
27 ккал (низька)1.7 г0.1 г6.9 г
Корисні поради:Ідеальна пропорція - коли сіль становить 2% від загальної маси овочів. У процесі квашення сік може переливатись через край банки, тому краще підкласти під неї тарілку. Важливо: сік повинен покривати капусту. Якщо потрібно, виріжте кружечок з капронової кришки, покладіть на капусту, а зверху притисніть все тягарем - згодиться, наприклад, півлітрова пластикова пляшка, наповнена водою.

Залишити відповідь