Квашена капуста чи як квасити капусту

Квашена капуста чи як квасити капусту
Переглядів: 4661
Переглядів: 4.5 4661
Кухня: Час приготування: 6000 ( 15 ) хв Кількість: 10 порцій
Капуста білоголова 1 кг (1 середнього розміру)Морква 100 г (1 середнього розміру)Сіль 20 г (1 стол. ложка)
Розраховано на літрову банку, але по цьому рецепту готується квашена капуста і в ‘промислових’ масштабах – можна квасити капусту на зиму і в великій кількості, лишень подбайте заздалегідь про місце для зберігання усіх цих вітамінів 🙂 . Квашена капуста використовується як незамінний інгредієнт капусняку.
Квашена капуста
Для страви:
Капуста білоголова 1 кг (1 середнього розміру)
Морква 100 г (1 середнього розміру)
Сіль 20 г (1 стол. ложка)
Квашена капуста Капустину, знявши верхні листки і вирізавши качан, дрібно пошаткувати. Моркву (якщо квашена капуста готується з морквою – може бути і без неї, білою) натерти на середній терці. Овочі посолити, перемішати і залишити на 5 хв, щоб капуста пустила сік.
Квашена капуста Овочеву суміш перекласти у чисту літрову банку. Якщо гарно утрамбувати, має поміститись приблизно 1 кг суміші (деяка частина овочів піде у відходи). Закрити капроновою кришкою і залишити при кімнатній температурі. Через 4 дні квашена капуста готова. Якщо квасите капусту на зиму, то щоб вона більше не вквашувалась, перенесіть її в холодне місце.

Більше рецептів: пшоняна каша з капустою, кролик з овочами.

125 Квашена капуста чи як квасити капусту https://smakplus.com/wp-content/gallery/cache/362_crop_828x621_dscf1357.jpg квашена капуста, як квасити капусту, як квасити на зиму SMAKplus.com uk Розраховано на літрову банку, але по цьому рецепту готується квашена капуста і в 'промислових' масштабах – можна квасити капусту на зиму і в великій кількості, лишень подбайте заздалегідь про місце для зберігання усіх цих вітамінів:) . Квашена капуста використовується як незамінний інгредієнт капусняку. Розраховано на літрову банку, але по цьому рецепту готується квашена капуста і в 'промислових' масштабах – можна квасити капусту на зиму і в великій кількості, лишень подбайте заздалегідь про місце для зберігання усіх цих вітамінів:) . Квашена капуста використовується як незамінний інгредієнт капусняку. Квашена капуста чи як квасити капусту SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Квашена капуста чи як квасити капусту Квашена капуста чи як квасити капусту https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію1120 г110 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)11.38 грн1.14 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
27 ккал (низька)1.7 г0.1 г6.9 г
27 Калорійність1.7 Білки0.1 Жири6.9 Вуглеводи
Корисні поради:Ідеальна пропорція - коли сіль становить 2% від загальної маси овочів. У процесі квашення сік може переливатись через край банки, тому краще підкласти під неї тарілку. Важливо: сік повинен покривати капусту. Якщо потрібно, виріжте кружечок з капронової кришки, покладіть на капусту, а зверху притисніть все тягарем - згодиться, наприклад, півлітрова пластикова пляшка, наповнена водою.

Залишити відповідь