Палюшки або ліниві вареники зі шпинатом

Сир кисломолочний 400 г Картопля 500 г Яйце 2 шт Шпинат 100 г (1 пучок)Борошно пшеничне вищого ґатунку 270 г (1 і 2/3 склянки)Сіль 20 г (приблизно 2 чайн. ложки)
Для страви:
Сир кисломолочний 400 г
Картопля 500 г
Яйце 2 шт
Шпинат 100 г (1 пучок)
Борошно пшеничне вищого ґатунку 270 г (1 і 2/3 склянки)
Сіль 20 г (приблизно 2 чайн. ложки)
Views: 6109
Views: 4.5 6109

Палюшки або ліниві вареники – справжня знахідка для тих, хто цінує час! Сир, зварену картоплю і шпинат потрібно просто перемолоти на м’ясорубці – ніякої мороки.

Картоплю на палюшки обібрати, залити гарячою водою і зварити до готовності (приблизно 20 хв). Тим часом закип’ятити воду у великій (5-7 л) каструлі.

Сир, шпинат і зварену картоплю пропустити через м’ясорубку. Додати яйця, 1 склянку борошна, 1 чайн. ложку солі і все гарно перемішати.

Висипати решту борошна на робочу поверхню. Тісто на ліниві вареники викласти, розрівняти на прямокутну паляницю товщиною 1,5-2 см. Паляницю порізати на смужки і обкачати кожну в борошні. Сформовані ‘ковбаски’ з тіста покраяти на невеличкі шматочки – ліниві вареники. Кожний шматочок теж обкачати у борошні.

Коли вода в каструлі закипить, вкинути решту солі і підготовані палюшки з тіста. Акуратно перемішати, щоб палюшки не пристали до дна, накрити каструлю кришкою.

Як тільки вода знову закипить, зменшити вогонь (бо інакше вода може бігти через край каструлі, а палюшки втратять свою форму, як кажуть, ‘розхамуляться’). Після того, як ліниві вареники спливуть, варити ще 1 хв і відкинути на друшляк.

Гарячі ліниві вареники (палюшки) зі шпинатом змастити маслом чи скропити олією. Подавати зі сметаною, майонезом чи підливою-мачанкою.

125 Палюшки або ліниві вареники зі шпинатом https://smakplus.com/wp-content/uploads/00065-linyvi-varenyky/02paliushky-07.jpg палюшки, ліниві вареники, ліниві вареники зі шпинатом SMAKplus.com uk Палюшки або ліниві вареники - справжня знахідка для тих, хто цінує час! Сир, зварену картоплю і шпинат потрібно просто перемолоти на м'ясорубці - ніякої мороки. Палюшки або ліниві вареники - справжня знахідка для тих, хто цінує час! Сир, зварену картоплю і шпинат потрібно просто перемолоти на м'ясорубці - ніякої мороки. Палюшки або ліниві вареники зі шпинатом SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Палюшки або ліниві вареники зі шпинатом Палюшки або ліниві вареники зі шпинатом https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *