Літній крюшон

Літній крюшон
Рецепти з фото > Напої > Алкогольні > Літній крюшон
Переглядів: 2807
Літній крюшон 4.5 2807
Кухня: Час приготування: 70 ( 10 ) хв Кількість: 20 порцій
Колись крюшон подавали на вечірках, присвячених завершенню полювання, такий собі англійський варіант “на коня”. Зараз крюшон, особливо літній варіант цього алкогольного напою, з різноманітними ягодами чи фруктами, – одне з найпопулярніших частувань на пікніках.
Літній крюшон
Літній крюшон Вино і шампанське на крюшон добре охолодити. Заздалегідь підготувати лід і дві посудини – меншу місткістю 4 л і більшу, у яку вкладемо меншу, а простір між ними заповнимо льодом. Абрикоси без кісточок порізати скибками, порічки обірвати з гілочок. Підготовані ягоди і фрукти засипати цукром і залишити на 1 год.
Літній крюшон Абрикоси з порічками залити вином і, безпосередньо перед подачею на стіл, – шампанським. Літній крюшон подають охолодженим до 8-10 градусів, з черпаком, щоб гості могли самі частуватися.
Літній крюшон https://smakplus.com/wp-content/gallery/00118-cruchon/07cruchon-03.jpg Array SMAKplus.com uk Літній крюшон Літній крюшон SMAKplus.com https://smakplus.com/favico.ico
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію4210 г210 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)281.02 грн14.05 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
69 ккал (низька)0.3 г0 г7.7 г
Корисні поради:Для дитячого свята можна приготувати безалкогольний крюшон, замінивши шампанське - газованою солодкою водою, а вино - лимонадом.

Залишити відповідь

Домашній коктейль мохіто рекомендуємо: Домашній коктейль мохіто
Глінтвейн рекомендуємо: Глінтвейн
Грибна юшка – суп з грибів рекомендуємо: Грибна юшка – суп з грибів