Рецепт лимонного сорбе з розмарином

Рецепт лимонного сорбе з розмарином
Рецепти з фото > Десерти та випічка > Пудинги, суфле, морозиво > Рецепт лимонного сорбе з розмарином
Переглядів: 2831
4.5 2831
Кухня: Час приготування: 420 ( 25 ) хв Кількість: 6 порцій
Вишуканий і водночас простий десерт – заморожений лимонний сироп чи лимонне сорбе з розмарином. Рецепт лимонного сорбе з розмарином – один зі скарбів французької кулінарної книжки, надзвичайно гарного подарунка Андрія і Рені Гарматіїв.
Лимонне сорбе з розмарином
Для страви:
Цукор250 г
Лимон300 г (2 шт)
Розмарин15 г (свіжий, листочки)
Лимонне сорбе з розмарином Якщо у вас немає морозивниці, її можна легко змайструвати. В більшу посудину вкладіть меншу, і простір між ними наповніть водою. Щоб менша посудина була занурена у воду, притисніть, наприклад, 2-3 великими тарілками і все помістіть на 3 год у морозильник.
Лимонне сорбе з розмарином Лимони замочити на 10-15 хв у воді, потім облити окропом і витерти насухо. З підготованих лимонів зрізати цедру і витиснути сік.
Лимонне сорбе з розмарином Розчинити цукор у 1 л 250 мл води, довести до кипіння і варити 2-3 хв. Сироп на сорбе, що утворився, розділити на 2 однакові порції.
Лимонне сорбе з розмарином В одну половину сиропу додати лимонну цедру, як на фото. Знову довести до кипіння, варити на повільному вогні 10 хв. Потім долити лимонний сік, зняти з вогню і залишити вистигати.
Лимонне сорбе з розмарином До другої половини сиропу на сорбе вкинути розмарин, все довести до кипіння, зняти з вогню і залишити настоюватись 10-15 хв.
Лимонне сорбе з розмарином Лимонний сироп і сироп з розмарином змішати, процідити і дати вистигнути. Потім влити суміш у підготовану “морозивницю” і все разом помістити у морозильник. Сорбе приблизно щогодини витягати і збивати суміш міксером.
Лимонне сорбе з розмарином Готове лимонне сорбе з розмарином подавати, як морозиво, у вигляді кульок.

Більше рецептів: домашнє морозиво, торт Пташине молоко, торт Бите скло.

Рецепт лимонного сорбе з розмарином https://smakplus.com/wp-content/gallery/cache/684_crop_828x621_03sorbet-08.jpg лимонне сорбе, сорбе, рецепт сорбе, лимонное сорбе, лимонний сироп SMAKplus.com uk Рецепт лимонного сорбе з розмарином Рецепт лимонного сорбе з розмарином SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Рецепт лимонного сорбе з розмарином Рецепт лимонного сорбе з розмарином https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію570 г90 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)22.65 грн3.78 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
189 ккал (середня)0.6 г0.1 г47.3 г
Корисні поради:Ще один варіант подачі - на паличках, як морозиво. Розподіліть лимонно-розмариновий сироп по одноразових скляночках, а, коли рідина почне замерзати, вставте у кожну скляночку дерев'яну шпажку.

Залишити відповідь

Марципани рекомендуємо: Марципани
Торт Бите скло рекомендуємо: Торт Бите скло