Лимонне сорбе з розмарином

Лимонне сорбе з розмарином
Переглядів: 2508
Лимонне сорбе з розмарином 4.5 2508
Кухня: Час приготування: 420 ( 25 ) хв Кількість: 6 порцій
Вишуканий і водночас простий десерт – лимонне сорбе з розмарином. Рецепт сорбе – один зі скарбів французької кулінарної книжки, надзвичайно гарного подарунка Андрія і Рені Гарматіїв.
Лимонне сорбе з розмарином
Для страви:
Цукор250 г
Лимон300 г (2 шт)
Розмарин15 г (свіжий, листочки)
Лимонне сорбе з розмарином Якщо у вас немає морозивниці, її можна легко змайструвати. В більшу посудину вкладіть меншу, і простір між ними наповніть водою. Щоб менша посудина була занурена у воду, притисніть, наприклад, 2-3 великими тарілками і все помістіть на 3 год у морозильник.
Лимонне сорбе з розмарином Лимони замочити на 10-15 хв у воді, потім облити окропом і витерти насухо. З підготованих лимонів зрізати цедру і витиснути сік.
Лимонне сорбе з розмарином Розчинити цукор у 1 л 250 мл води, довести до кипіння і варити 2-3 хв. Сироп на сорбе, що утворився, розділити на 2 однакові порції.
Лимонне сорбе з розмарином В одну половину сиропу додати лимонну цедру, як на фото. Знову довести до кипіння, варити на повільному вогні 10 хв. Потім долити лимонний сік, зняти з вогню і залишити вистигати.
Лимонне сорбе з розмарином До другої половини сиропу на сорбе вкинути розмарин, все довести до кипіння, зняти з вогню і залишити настоюватись 10-15 хв.
Лимонне сорбе з розмарином Лимонний сироп і сироп з розмарином змішати, процідити і дати вистигнути. Потім влити суміш у підготовану “морозивницю” і все разом помістити у морозильник. Сорбе приблизно щогодини витягати і збивати суміш міксером.
Лимонне сорбе з розмарином Готове лимонне сорбе з розмарином подавати, як морозиво, у вигляді кульок.
Корисні поради:Ще один варіант подачі - на паличках, як морозиво. Розподіліть лимонно-розмариновий сироп по одноразових скляночках, а, коли рідина почне замерзати, вставте у кожну скляночку дерев'яну шпажку.
Прокоментуй!
Вишуканий і водночас простий десерт – лимонне сорбе з розмарином....

Залишити відповідь

Пиріг зі святкових залишків рекомендуємо: Пиріг зі святкових залишків
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі