Рецепт лимонного сорбе з розмарином

Цукор 250 г Лимон 300 г (2 шт)Розмарин 15 г (свіжий, листочки)
Для страви:
Цукор 250 г
Лимон 300 г (2 шт)
Розмарин 15 г (свіжий, листочки)
Views: 3071
Views: 4.5 3071

Вишуканий і водночас простий десерт – заморожений лимонний сироп чи лимонне сорбе з розмарином. Рецепт лимонного сорбе з розмарином – один зі скарбів французької кулінарної книжки, надзвичайно гарного подарунка Андрія і Рені Гарматіїв.

Якщо у вас немає морозивниці, її можна легко змайструвати. В більшу посудину вкладіть меншу, і простір між ними наповніть водою. Щоб менша посудина була занурена у воду, притисніть, наприклад, 2-3 великими тарілками і все помістіть на 3 год у морозильник.

Лимони замочити на 10-15 хв у воді, потім облити окропом і витерти насухо. З підготованих лимонів зрізати цедру і витиснути сік.

Розчинити цукор у 1 л 250 мл води, довести до кипіння і варити 2-3 хв. Сироп на сорбе, що утворився, розділити на 2 однакові порції.

В одну половину сиропу додати лимонну цедру, як на фото. Знову довести до кипіння, варити на повільному вогні 10 хв. Потім долити лимонний сік, зняти з вогню і залишити вистигати.

До другої половини сиропу на сорбе вкинути розмарин, все довести до кипіння, зняти з вогню і залишити настоюватись 10-15 хв.

Лимонний сироп і сироп з розмарином змішати, процідити і дати вистигнути. Потім влити суміш у підготовану “морозивницю” і все разом помістити у морозильник. Сорбе приблизно щогодини витягати і збивати суміш міксером.

Готове лимонне сорбе з розмарином подавати, як морозиво, у вигляді кульок.

Більше рецептів: домашнє морозиво, торт Пташине молоко, торт Бите скло.

125 Рецепт лимонного сорбе з розмарином https://smakplus.com/wp-content/uploads/00089-sorbet-z-rozmarynom/03sorbet-08.jpg лимонне сорбе, сорбе, рецепт сорбе, лимонное сорбе, лимонний сироп SMAKplus.com uk Вишуканий і водночас простий десерт - заморожений лимонний сироп чи лимонне сорбе з розмарином. Рецепт лимонного сорбе з розмарином - один зі скарбів французької кулінарної книжки, надзвичайно гарного подарунка Андрія і Рені Гарматіїв. Вишуканий і водночас простий десерт - заморожений лимонний сироп чи лимонне сорбе з розмарином. Рецепт лимонного сорбе з розмарином - один зі скарбів французької кулінарної книжки, надзвичайно гарного подарунка Андрія і Рені Гарматіїв. Рецепт лимонного сорбе з розмарином SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Рецепт лимонного сорбе з розмарином Рецепт лимонного сорбе з розмарином https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *