Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах

Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах
Переглядів: 4005
Переглядів: 4.5 4005
Кухня: Час приготування: 20 ( 5 ) хв Кількість: 14 порцій
Яйце 1 шт Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)Гірчичний порошок 1 г (дрібка)Лимон 75 г (сік 1/2 лимона)Олія 250 мл
Домашній майонез  – це не тільки чудовий смак улюбленого соусу, але і користь натуральних продуктів! Як зробити домашній майонез? Виявляється, що приготувати майонез в домашніх умовах зовсім не складно – ось рецепт приготування домашнього майонезу. Все, що потрібно – півлимона, яйце (ціле, без усіляких там ‘куди потім подіти білок?’), олія, сіль, гірчиця і з кухонних пристроїв – блендер.
Домашній майонез
Для страви:
Яйце 1 шт
Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)
Гірчичний порошок 1 г (дрібка)
Лимон 75 г (сік 1/2 лимона)
Олія 250 мл
Домашній майонез Щоб раціонально використати лимон, спочатку його треба залити літеплою водою і залишити на 15 хв. Потім лимон на майонез облити окропом і гарно обтерти, адже фрукти часто покривають спеціальним парафіном, а нам його їсти овсім не обов’язково :).
Домашній майонез Цедру натерти на середній чи дрібній терці і заморозити. Ці всі маніпуляції – для того, щоб згодом використати цедру, наприклад, коли будете готувати Сирний пиріг (пляцок) з шовковицею, а не викинути після того, як витиснемо лимонний сік на майонез.
Домашній майонез У посудині, де буде готуватись домашній майонез, яйце з сіллю ретельно збити за допомогою блендера. Не перестаючи збивати, додати гірчицю, лимонний сік і, насамкінець, влити олію. Смачний, і на відміну від ‘магазинного’, корисний домашній майонез готовий!

Відео інструкція Як приготувати домашній майонез до салату за 2 хв.

Більше рецептів приготування соусів в домашніх умовах: соус чатні з абрикосів, бурачки або цвіклі, домашній кетчуп.

125 Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах https://smakplus.com/wp-content/gallery/cache/267_crop_828x621_04maoni-05_0.jpg рецепт домашнього майонезу, домашній майонез, як зробити майонез, майонез в домашніх умовах, рецепт домашнього майонезу, рецепт домашнего майонеза, домашний майонез, как сделать майонез, майонез в домашних условиях, рецепт домашнего майонеза SMAKplus.com uk Домашній майонез  - це не тільки чудовий смак улюбленого соусу, але і користь натуральних продуктів! Як зробити домашній майонез? Виявляється, що приготувати майонез в домашніх умовах зовсім не складно - ось рецепт приготування домашнього майонезу. Домашній майонез  - це не тільки чудовий смак улюбленого соусу, але і користь натуральних продуктів! Як зробити домашній майонез? Виявляється, що приготувати майонез в домашніх умовах зовсім не складно - ось рецепт приготування домашнього майонезу. Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію390 г30 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)11.75 грн0.84 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
612 ккал (висока)2.1 г66.4 г1.1 г
612 Калорійність2.1 Білки66.4 Жири1.1 Вуглеводи

Коментарів: 3

  1. І ще одна добра порада – цедру з лимона стерти ДО ТОГО, як витиснути сік. Здається логічно, але скільки разів відрухово витискаємо сік першим. лише згодом ловимо себе на думці, що потрібна й цедра. Економія часу і зусиль!

  2. Також , щоб якнайбільше витиснути соку з лимона – трішки підігріти, а потім `покачати` його по столі міцно притискаючи рукою – так, як діти розкачують платилін. Будете приємно здивовані скільки додатково здобудете соку – особливо, коли плід малий, а потрібно багато соку.

Залишити відповідь