Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах

Яйце 1 шт Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)Гірчичний порошок 1 г (дрібка)Лимон 75 г (сік 1/2 лимона)Олія 250 мл
Для страви:
Яйце 1 шт
Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)
Гірчичний порошок 1 г (дрібка)
Лимон 75 г (сік 1/2 лимона)
Олія 250 мл
Views: 4055
Views: 4.5 4055

Домашній майонез  – це не тільки чудовий смак улюбленого соусу, але і користь натуральних продуктів! Як зробити домашній майонез? Виявляється, що приготувати майонез в домашніх умовах зовсім не складно – ось рецепт приготування домашнього майонезу. Все, що потрібно – півлимона, яйце (ціле, без усіляких там ‘куди потім подіти білок?’), олія, сіль, гірчиця і з кухонних пристроїв – блендер.

Щоб раціонально використати лимон, спочатку його треба залити літеплою водою і залишити на 15 хв. Потім лимон на майонез облити окропом і гарно обтерти, адже фрукти часто покривають спеціальним парафіном, а нам його їсти овсім не обов’язково :).

Цедру натерти на середній чи дрібній терці і заморозити. Ці всі маніпуляції – для того, щоб згодом використати цедру, наприклад, коли будете готувати Сирний пиріг (пляцок) з шовковицею, а не викинути після того, як витиснемо лимонний сік на майонез.

У посудині, де буде готуватись домашній майонез, яйце з сіллю ретельно збити за допомогою блендера. Не перестаючи збивати, додати гірчицю, лимонний сік і, насамкінець, влити олію. Смачний, і на відміну від ‘магазинного’, корисний домашній майонез готовий!

Відео інструкція Як приготувати домашній майонез до салату за 2 хв.

Більше рецептів приготування соусів в домашніх умовах: соус чатні з абрикосів, бурачки або цвіклі, домашній кетчуп.

125 Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах https://smakplus.com/wp-content/uploads/00035-maoni/04maoni-05_0.jpg рецепт домашнього майонезу, домашній майонез, як зробити майонез, майонез в домашніх умовах, рецепт домашнього майонезу, рецепт домашнего майонеза, домашний майонез, как сделать майонез, майонез в домашних условиях, рецепт домашнего майонеза SMAKplus.com uk Домашній майонез  - це не тільки чудовий смак улюбленого соусу, але і користь натуральних продуктів! Як зробити домашній майонез? Виявляється, що приготувати майонез в домашніх умовах зовсім не складно - ось рецепт приготування домашнього майонезу. Домашній майонез  - це не тільки чудовий смак улюбленого соусу, але і користь натуральних продуктів! Як зробити домашній майонез? Виявляється, що приготувати майонез в домашніх умовах зовсім не складно - ось рецепт приготування домашнього майонезу. Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах https://smakplus.com/

3 коментарі “Домашній майонез – Як зробити майонез в домашніх умовах”

Також , щоб якнайбільше витиснути соку з лимона – трішки підігріти, а потім `покачати` його по столі міцно притискаючи рукою – так, як діти розкачують платилін. Будете приємно здивовані скільки додатково здобудете соку – особливо, коли плід малий, а потрібно багато соку.

І ще одна добра порада – цедру з лимона стерти ДО ТОГО, як витиснути сік. Здається логічно, але скільки разів відрухово витискаємо сік першим. лише згодом ловимо себе на думці, що потрібна й цедра. Економія часу і зусиль!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *