Мариновані сливи

Сливи 1 кг Цукор 300 г Оцет 200 мл Вода 200 мл Гвоздика 2 г (3 шт)Кориця 2 г (1 паличка або 1,5 чайн. ложки порошку)
На 3 півлітрові банки:
Сливи 1 кг
Цукор 300 г
Оцет 200 мл
Вода 200 мл
Гвоздика 2 г (3 шт)
Кориця 2 г (1 паличка або 1,5 чайн. ложки порошку)
Views: 3310
Views: 4.5 3310

Маєте зайвий кілограм слив-угорок? Дещиця вашого часу, праці – і у вас будуть мариновані сливи – чудова пікантна закуска, між іншим, ну і так, просто, перед гостями похвалитись 🙂 Вихід – 3 півлітрові баночки.

Сливи перебрати (псуті чи ушкоджені фрукти не годяться для консервування!) і помити. Кожну сливку розрізати навпіл і вийняти кісточку. Банки помити содою, гарно сполокати і заповнити половинками слив. Довести до кипіння воду, розчинити в ній цукор і додати оцет. Гарячим маринадом залити сливи, покласти в кожну банку по гвоздичці, легко накрити кришкою і залишити на добу.

Далі маринад з банок злити, довести до кипіння і знову залити сливи в банках. Через добу повторити ще раз (це так званий метод тиндалізації – трикратне нагрівання і вистоювання протягом 24 годин, детальніше про тиндалізацію читайте тут), але цього разу в кожну банку покласти ще по третині палички кориці.

За останнім разом кришки прокип’ятити окремо 15 хв, і цього разу вже банки зі сливами в гарячому маринаді закрутити повністю, до кінця. Перевернути догори дриґом і залишити до повного вистигання. Мариновані сливи будуть готові вже через 2-3 дні.

Інші рецепти домашніх заготовок: цукати із апельсинових або лимонних шкірок, мариновані помідори, буряковий квас.

125 Мариновані сливи https://smakplus.com/wp-content/uploads/00228-marynovani-slyvy/05marynslyv04.JPG мариновані сливи, маринованные сливы SMAKplus.com uk Маєте зайвий кілограм слив-угорок? Дещиця вашого часу, праці - і у вас будуть 3 півлітрові баночки маринованих слив - чудова пікантна закуска, між іншим, ну і так, просто, перед гостями похвалитись 🙂 Маєте зайвий кілограм слив-угорок? Дещиця вашого часу, праці - і у вас будуть 3 півлітрові баночки маринованих слив - чудова пікантна закуска, між іншим, ну і так, просто, перед гостями похвалитись 🙂 Мариновані сливи SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Мариновані сливи Мариновані сливи https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *