Мариновані сливи

Мариновані сливи
Переглядів: 2348
Мариновані сливи 4.5 2348
Кухня: Час приготування: 2000 ( 15 ) хв Кількість: 12 порцій
Маєте зайвий кілограм слив-угорок? Дещиця вашого часу, праці – і у вас будуть мариновані сливи – чудова пікантна закуска, між іншим, ну і так, просто, перед гостями похвалитись 🙂 Вихід – 3 півлітрові баночки.
Мариновані сливи
На 3 півлітрові банки:
Сливи1 кг
Цукор300 г
Оцет200 мл
Вода200 мл
Гвоздика2 г (3 шт)
Кориця2 г (1 паличка або 1,5 чайн. ложки порошку)
Мариновані сливи Сливи перебрати (псуті чи ушкоджені фрукти не годяться для консервування!) і помити. Кожну сливку розрізати навпіл і вийняти кісточку. Банки помити содою, гарно сполокати і заповнити половинками слив. Довести до кипіння воду, розчинити в ній цукор і додати оцет. Гарячим маринадом залити сливи, покласти в кожну банку по гвоздичці, легко накрити кришкою і залишити на добу.
Мариновані сливи Далі маринад з банок злити, довести до кипіння і знову залити сливи в банках. Через добу повторити ще раз (це так званий метод тиндалізації – трикратне нагрівання і вистоювання протягом 24 годин, детальніше про тиндалізацію читайте тут), але цього разу в кожну банку покласти ще по третині палички кориці.
Мариновані сливи За останнім разом кришки прокип’ятити окремо 15 хв, і цього разу вже банки зі сливами в гарячому маринаді закрутити повністю, до кінця. Перевернути догори дриґом і залишити до повного вистигання. Мариновані сливи будуть готові вже через 2-3 дні.

Інші рецепти домашніх заготовок: цукати із апельсинових або лимонних шкірок, мариновані помідори, буряковий квас.

Прокоментуй!
Маєте зайвий кілограм слив-угорок? Дещиця вашого часу, праці – і у...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі