Домашнє морозиво

Вершки 500 г (жирність - не менше 30%)Жовток 3 шт Цукор 75 г (3 стол. ложки)Ванільний цукор 10 г (1 чубна чайн. ложка)Молоко 15 мл (1 стол. ложка)
Для страви:
Вершки 500 г (жирність - не менше 30%)
Жовток 3 шт
Цукор 75 г (3 стол. ложки)
Ванільний цукор 10 г (1 чубна чайн. ложка)
Молоко 15 мл (1 стол. ложка)
Views: 6530
Views: 4.5 6530

Приготуйте домашнє морозиво і здивуйте гостей десертом, приготованим власноруч. Ніжна консистенція і надзвичайний смак домашнього морозива – те, що треба! Вам знадобляться три посудини – одна менша і дві більші (для водяної бані – гарячої і холодної). Закип’ятити воду для гарячої водяної бані в одній великій посудині і наповнити холодною водою іншу (велику посудину).

Щоб приготувати домашнє морозиво, жовтки розтерти з цукром і ванільним цукром в меншій посудині. Коли цукрові кристалики повністю розчиняться, додати молоко.

Посудину з окропом зняти з вогню, в неї помістити посудину з жовтковою масою на домашнє морозиво і продовжувати розтирати, поки маса не почне гуснути (при температурі 70 градусів), потім занурити посудину з жовтковою масою в холодну воду. Помішувати час від часу, щоб маса на морозиво рівномірно вистигала.

Вершки збивати, поки маса на домашнє морозиво не почне гуснути і збільшиться в об’ємі приблизно в 1,5 рази (не перестарайтесь – бо отримаєте масло і рідину-маслянку).

До збитих вершків підмішати охолоджену жовткову масу. Суміш помістити на 4 год в морозильник.

Домашнє морозиво чудово смакує з журавлиновим соусом, какао чи будь-яким варенням.

Більше рецептів: лимонне сорбе, торт Бите скло, марципани.

125 Домашнє морозиво https://smakplus.com/wp-content/uploads/00012-morozyvo/03morozyvo-07.JPG домашнє морозиво SMAKplus.com uk Приготуйте домашнє морозиво і здивуйте гостей десертом, приготованим власноруч. Ніжна консистенція і надзвичайний смак домашнього морозива - саме те, що треба! Приготуйте домашнє морозиво і здивуйте гостей десертом, приготованим власноруч. Ніжна консистенція і надзвичайний смак домашнього морозива - саме те, що треба! Домашнє морозиво SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Домашнє морозиво Домашнє морозиво https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *