Домашнє морозиво

Домашнє морозиво
Переглядів: 6445
Переглядів: 4.5 6445
Кухня: Час приготування: 260 ( 20 ) хв Кількість: 8 порцій
Вершки 500 г (жирність - не менше 30%)Жовток 3 шт Цукор 75 г (3 стол. ложки)Ванільний цукор 10 г (1 чубна чайн. ложка)Молоко 15 мл (1 стол. ложка)
Приготуйте домашнє морозиво і здивуйте гостей десертом, приготованим власноруч. Ніжна консистенція і надзвичайний смак домашнього морозива – те, що треба! Вам знадобляться три посудини – одна менша і дві більші (для водяної бані – гарячої і холодної). Закип’ятити воду для гарячої водяної бані в одній великій посудині і наповнити холодною водою іншу (велику посудину).
Морозиво
Для страви:
Вершки 500 г (жирність - не менше 30%)
Жовток 3 шт
Цукор 75 г (3 стол. ложки)
Ванільний цукор 10 г (1 чубна чайн. ложка)
Молоко 15 мл (1 стол. ложка)
Морозиво Щоб приготувати домашнє морозиво, жовтки розтерти з цукром і ванільним цукром в меншій посудині. Коли цукрові кристалики повністю розчиняться, додати молоко.
Морозиво Посудину з окропом зняти з вогню, в неї помістити посудину з жовтковою масою на домашнє морозиво і продовжувати розтирати, поки маса не почне гуснути (при температурі 70 градусів), потім занурити посудину з жовтковою масою в холодну воду. Помішувати час від часу, щоб маса на морозиво рівномірно вистигала.
Морозиво Вершки збивати, поки маса на домашнє морозиво не почне гуснути і збільшиться в об’ємі приблизно в 1,5 рази (не перестарайтесь – бо отримаєте масло і рідину-маслянку).
Морозиво До збитих вершків підмішати охолоджену жовткову масу. Суміш помістити на 4 год в морозильник.
Морозиво Домашнє морозиво чудово смакує з журавлиновим соусом, какао чи будь-яким варенням.

Більше рецептів: лимонне сорбе, торт Бите скло, марципани.

125 Домашнє морозиво https://smakplus.com/wp-content/gallery/cache/1280_crop_828x621_03morozyvo-07.JPG домашнє морозиво SMAKplus.com uk Приготуйте домашнє морозиво і здивуйте гостей десертом, приготованим власноруч. Ніжна консистенція і надзвичайний смак домашнього морозива - саме те, що треба! Приготуйте домашнє морозиво і здивуйте гостей десертом, приготованим власноруч. Ніжна консистенція і надзвичайний смак домашнього морозива - саме те, що треба! Домашнє морозиво SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Домашнє морозиво Домашнє морозиво https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію670 г80 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)43.64 грн5.45 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
338 ккал (висока)3.7 г29.5 г15 г
338 Калорійність3.7 Білки29.5 Жири15 Вуглеводи
Корисні поради:Перед приготуванням варто зробити "примірку": вкласти меншу посудину в більші по черзі і наповнити їх такою кількістю води, щоб вода, з одного боку, доторкалась до меншої посудини (так звана водяна баня), а, з іншого, не переливалась через край.

Залишити відповідь

Вареники з сиром – Пироги з сиром рекомендуємо: Вареники з сиром – Пироги з сиром
Сирний пляцок – Сирний торт рекомендуємо: Сирний пляцок – Сирний торт
Марципани рекомендуємо: Марципани