Домашнє морозиво

Домашнє морозиво
Переглядів: 5811
Домашнє морозиво 4.5 5811
Кухня: Час приготування: 260 ( 20 ) хв Кількість: 8 порцій
Приготуйте домашнє морозиво і здивуйте гостей десертом, приготованим власноруч. Ніжна консистенція і надзвичайний смак домашнього морозива – те, що треба! Вам знадобляться три посудини – одна менша і дві більші (для водяної бані – гарячої і холодної). Закип’ятити воду для гарячої водяної бані в одній великій посудині і наповнити холодною водою іншу (велику посудину).
Морозиво
Для страви:
Вершки500 г (жирність - не менше 30%)
Жовток3 шт
Цукор75 г (3 стол. ложки)
Ванільний цукор10 г (1 чубна чайн. ложка)
Молоко15 мл (1 стол. ложка)
Морозиво Щоб приготувати домашнє морозиво, жовтки розтерти з цукром і ванільним цукром в меншій посудині. Коли цукрові кристалики повністю розчиняться, додати молоко.
Морозиво Посудину з окропом зняти з вогню, в неї помістити посудину з жовтковою масою на домашнє морозиво і продовжувати розтирати, поки маса не почне гуснути (при температурі 70 градусів), потім занурити посудину з жовтковою масою в холодну воду. Помішувати час від часу, щоб маса на морозиво рівномірно вистигала.
Морозиво Вершки збивати, поки маса на домашнє морозиво не почне гуснути і збільшиться в об’ємі приблизно в 1,5 рази (не перестарайтесь – бо отримаєте масло і рідину-маслянку).
Морозиво До збитих вершків підмішати охолоджену жовткову масу. Суміш помістити на 4 год в морозильник.
Морозиво Домашнє морозиво чудово смакує з журавлиновим соусом, какао чи будь-яким варенням.
Корисні поради:Перед приготуванням варто зробити "примірку": вкласти меншу посудину в більші по черзі і наповнити їх такою кількістю води, щоб вода, з одного боку, доторкалась до меншої посудини (так звана водяна баня), а, з іншого, не переливалась через край.
Прокоментуй!
Приготуйте домашнє морозиво і здивуйте гостей десертом, приготованим власноруч. Ніжна...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі