Пампушки з сиру

Пампушки з сиру
Переглядів: 3079
Пампушки з сиру 4.5 3079
Кухня: Час приготування: 15 ( 15 ) хв Кількість: 6 порцій
Пампушки з сиру – традиційна різдвяна страва, проте нема необхідності чекати Різдва, адже такий смаколик, як пампушки з сиру, можна готувати хоч щодня!
Пампушки з сиру
Для посипання:
Цукрова пудра50 г
Для смаження:
Олія750 мл
Для тіста:
Сир кисломолочний500 г
Яйце3 шт
Ванільний цукор25 г (1 стол. ложка)
Коньяк15 мл (1 стол. ложка)
Сода10 г (1 чайн. ложка)
Лимон50 г (1 стол. ложка соку)
Борошно пшеничне вищого ґатунку250 г (1,5 склянки)
Пампушки з сиру Сир змішати з яйцями, ванільним цукром і коньяком. Соду загасити лимонним соком, додати до сирного тіста. Насамкінець підмішати приблизно половину борошна, решту борошна висипати на робочу поверхню.
Пампушки з сиру На борошно викласти тісто, підсипати і розкачувати, поки не вдасться сформувати паляницю товщиною приблизно як палець. Перевернутою склянкою вирізати пампушки. З обрізків теж сформувати паляницю і вирізати пампушки.
Пампушки з сиру Олію добре розігріти. Порціями вкидати пампушки і смажити на середньому вогні спочатку з одного боку, потім перевернути і досмажити. Викласти на папір, щоб увібрав зайву олію.
Пампушки з сиру Готові пампушки посипати цукровою пудрою. Пампушки з сиру – не пісні, не для Святвечора, для Святої Вечері готують пампушки без сиру чи яєць.

Більше рецептів: сирник чи сирний торт, смажені сирники, сирний суп.

 

Корисні поради:Коньяк - не лише для аромату, алкоголь не дає пампушкам вбирати багато олії під час смаження. Коньяк можна замінити горілкою до тіста або спиртом, доданим до олії.
Прокоментуй!
Пампушки з сиру – традиційна різдвяна страва, проте нема необхідності...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі