Паштет з курячої печінки

Печінка куряча 300 г Масло 200 г Морква 100 г (1 морквина)Цибуля 200 г Олія 30 мл (для смаження овочів)Сіль 5 г (приблизно 0,5 чайн. ложки)Перець чорний мелений 2 г (до смаку)
Для страви:
Печінка куряча 300 г
Масло 200 г
Морква 100 г (1 морквина)
Цибуля 200 г
Олія 30 мл (для смаження овочів)
Сіль 5 г (приблизно 0,5 чайн. ложки)
Перець чорний мелений 2 г (до смаку)
Views: 642
Views: 4.5 642

Що б таке приготувати з курячої печінки, щоб ніжне, легке і смакувало всім, навіть тим, хто на дух не переносить 🙂 Ось саме цей рецепт приготування печінки! Паштет з печінки, а саме паштет з курячої печінки – стопіцот разів випробуваний, і кожний раз – хіт за столом!

Цибулю обібрати і покраяти на часточки. Моркву почистити, покраяти на частки і тушкувати з цибулею на олії на повільному вогні до прозорості. Печінку промити, додати до овочів і смажити до готовності (температуру можна перевірити за допомогою кухонного термометра, або орієнтуватись за кольором – шматочки печінки повинні стати коричневими і зовні, і всередині).

посолити, поперчити і перекласти в чашу блендера. Залишити, щоб повністю охолола! – інакше масло розтопиться і буде такоє. Вихололу печінку з овочами і 200 г масла перетворити на пюре за допомогою блендера.

Паштет з курячої печінки можна одразу на скибочку хліба і ммм…, а можна залишити в холодильнику на кілька годин і тоді різати на шматочки.

Більше рецептів: домашня ковбаса, холодець, печінковий паштет з яблуками з яловичої печінки.

125 Паштет з курячої печінки https://smakplus.com/wp-content/uploads/00267-kuriachy-pashtet/02pashtetkur05.jpg паштет з курячої печінки, паштет з печінки, приготування печінки, паштет з курячої печінки рецепт, паштет из куриной печени, паштет из печени, приготовление печени, паштет из куриной печени рецепт SMAKplus.com uk Що б таке приготувати з курячої печінки, щоб ніжне, легке і смакувало всім, навіть тим, хто на дух не переносить 🙂 Ось саме цей рецепт приготування печінки! Паштет з печінки, а саме паштет з курячої печінки - стопіцот разів випробуваний, і кожний раз - хіт за столом! Що б таке приготувати з курячої печінки, щоб ніжне, легке і смакувало всім, навіть тим, хто на дух не переносить 🙂 Ось саме цей рецепт приготування печінки! Паштет з печінки, а саме паштет з курячої печінки - стопіцот разів випробуваний, і кожний раз - хіт за столом! Паштет з курячої печінки SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Паштет з курячої печінки Паштет з курячої печінки https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *