Пісний овочевий суп з квасолею і домашньою локшиною

Пісний овочевий суп з квасолею і домашньою локшиною
Переглядів: 4851
Пісний овочевий суп з квасолею і домашньою локшиною 4.5 4851
Кухня: Час приготування: 120 ( 35 ) хв Кількість: 10 порцій
Щоб приготувати пісний овочевий суп з квасолею і домашньою локшиною, квасолю (ясьок) попередньо оббираємо від шкірки: тоді квасоля готується швидко, а пісний овочевий суп стає надзвичайно смачним і наваристим.
Пісний квасолевий суп з домашньою локшиною
Для страви:
Квасоля200 г (велика біла - ясьок)
Цибуля150 г (2 шт)
Морква200 г (2-3 шт)
Олія50 мл (3 стол. ложки)
Вода2.5 л
Лавровий листок1 г (2-3 шт)
Сіль20 г (2 чайн. ложки)
Петрушка сушена2 г (1 стол. ложка)
Для тіста:
Борошно пшеничне вищого ґатунку100 г (трохи більше 1/2 склянки)
Вода50 мл (або 1 яйце)
Олія5 мл (1 чайн. ложка)
Пісний квасолевий суп з домашньою локшиною Квасолю (ясьок) на овочевий суп залити 1 л води, довести до кипіння, зняти з вогню і залишити квасолю під кришкою, щоб вистигала. Далі вистиглу квасолю (ясьок) обібрати від шкірки, як у рецептах борщу по-львівськи і капусняку (відео цього процесу тут).
Пісний квасолевий суп з домашньою локшиною За той час, поки квасоля на овочевий суп з домашньою локшиною вистигає, з борошна, 1 чайн. ложки олії і 50 мл води замісити туге тісто. Замість води, за бажанням, можна використати 1 яйце (як у рецепті бульйону з локшиною) – але тоді пісний овочевий суп із локшиною не буде на 100% пісним.
Пісний квасолевий суп з домашньою локшиною Тісто розкачати на тонкі паляниці, притрусити борошном. Паляниці порізати на смужки і далі – посікти на локшину (щоб тісто не зліплювалось докупи, поверхню з локшиною варто посипати борошном і час від часу перемішувати локшину).
Пісний квасолевий суп з домашньою локшиною Підготували квасолю на овочевий суп? Саме час посікти цибулю, а моркву потерти на грубій терці. Овочі, помішуючи, підсмажити на решті олії (дуже зручно у тій же каструлі, в якій будете варити пісний овочевий суп із домашньою локшиною).
Пісний квасолевий суп з домашньою локшиною Смажені овочі залити 2,5 л води, овочевий суп довести до кипіння і вкинути підготовану квасолю. Накрити каструлю кришкою, знову довести до кипіння і варити 20 хв. Далі пісний овочевий суп посолити, додати локшину, лавровий листок і петрушку, варити ще 5-7 хв.

Більше рецептів: січеники (котлети) з квасолі, запечені овочі з свининою, розсольник.

1 коментар
Щоб приготувати пісний овочевий суп з квасолею і домашньою локшиною, квасолю...

Коментарів: 1

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі