Пісочне печиво зі шматочками шоколаду ‘Есмеральда’

Пісочне печиво зі шматочками шоколаду ‘Есмеральда’
Переглядів: 4904
Пісочне печиво зі шматочками шоколаду ‘Есмеральда’ 4.5 4904
Кухня: Час приготування: 75 ( 15 ) хв Кількість: 8 порцій
Домашнє пісочне печиво зі шматочками шоколаду так і тане в роті! Проста і водночас вишукана випічка до горнятка чаю чи філіжанки кави – як магазинне печиво ‘Есмеральда’, але домашнє і дуже душевне.
Пісочне печиво з шоколадом
Для тіста:
Шоколад чорний100 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку500 г (3 склянки)
Розпушувач тіста10 г (2 чайн. ложки)
Масло150 г
Сметана250 г (1 склянка)
Цукор150 г
Ванільний цукор8 г (1 чайн. ложка)
Яйце1 шт
Пісочне печиво з шоколадом Шоколад порубати на шматочки не більші 5-7 мм – дуже просто, наприклад, у комбайні. Далі шоколад просіяти за допомогою сита із грубими чарунками, всю дрібноту ми додамо до тіста, а грубші шматочки до пори до часу відкладемо.
Пісочне печиво з шоколадом Масло перетерти з борошном і розпушувачем на крихти, додати яйця, цукор, ванільний цукор, сметану, шоколадний дріб’язок і замісити густе тісто – дуже зручно, наприклад, у тому-таки комбайні. Насамкінець вручну підмішати грубші шматочки шоколаду.
Пісочне печиво з шоколадом Тісто накрити і залишити на холоді мінімум на 1 год. Тоді розкачати на паляничку товщиною 5 мм, за допомогою формочки або перевернутої склянки вирізати печиво. Духовку розігріти до 200 градусів.
Пісочне печиво з шоколадом Печиво перенести на деко, вистелене папером для випікання. Майте на увазі, пісочне печиво трохи збільшується в розмірі під час випікання, тому викладайте печива на деко на відстані одне від одного. Пекти 15-20 хвилин при температурі 200 градусів – а тимчасом насолоджуйтесь ароматом випічки – психологи кажуть, саме цей запах є чинником №1, який спонукає класифікувати помешкання як ‘затишне’. Смачного вам домашнього печива у затишному домі!

Більше рецептів випічки: данське домашнє печиво, вівсяне печиво, безе, заварні тістечка.

Прокоментуй!
Домашнє пісочне печиво зі шматочками шоколаду так і тане в...

Залишити відповідь

Пиріг зі святкових залишків рекомендуємо: Пиріг зі святкових залишків
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі