Пиріг з ревенем – Пляцок з ревенем

Пиріг з ревенем – Пляцок з ревенем
Рецепти з фото > Десерти та випічка > Випічка > Пиріг з ревенем – Пляцок з ревенем
Переглядів: 25338
Пиріг з ревенем – Пляцок з ревенем 4.5 25338
Кухня: Час приготування: 60 ( 20 ) хв Кількість: 12 порцій
М’якенька основа, пікантний прошарок із ревеню і зверху – хмаринка зі збитих білків – цей шедевральний пиріг з ревенем і печеться дуже легко, і смакуватиме ідеально. За таким самим рецептом можна приготувати не тільки пляцок з ревенем (пиріг з ревенем), а й з яблуками, полуницями чи будь-якими іншими ягодами-фруктами за смаком (і наявністю на кухні).
Пляцок з ревеню
Для страви:
Яйце5 шт
Цукор250 г (150 г до тіста і по 2 стол. ложки до білків і ревеню)
Масло150 г
Сметана150 г (або кефір)
Розпушувач тіста5 г (1 чайн. ложка)
Борошно пшеничне вищого ґатунку160 г (1 склянка)
Лимон100 г (терта цедра 1 лимона)
Ревінь 300 г (4-5 пагонів)
Пляцок з ревеню Для тіста на пляцок з ревенем потрібно білки відділити від жовтків. Білки збити з 2 стол. ложками цукру на круту піну. Збиті білки покласти у холодильник (їх будемо використовувати пізніше).
Пляцок з ревеню Жовтки розтерти зі 150 г цукру до побіління. Підмішати розм’якле масло, сметану, борошно з розпушувачем і лимонну цедру.
Пляцок з ревеню Тісто на пиріг викласти в форму, застелену папером для випікання, і пекти 20-25 хв при температурі 180 градусів.
Пляцок з ревеню За той час підготувати ревінь: зняти з нього шкірку і порізати впоперек на скибочки твщиною приблизно 1 см.
Пляцок з ревеню Ревінь разом з рештою цукру викласти на спечений пляцок, покрити збитими білками і випікати ще 20 хв при температурі 150 градусів.
Пляцок з ревеню Готовий пляцок з ревенем порізати на порції (найкраще це робити за допомогою нитки). Пиріг з ревенем (пляцок з ревенем, пляцок з румбамбару) добре смакує і в теплому, і в холодному вигляді. Любите пляцки чи пироги – загляньте на рецепт пляцка з шовковицею чи на рецепт пирога з яблуками.
Пиріг з ревенем – Пляцок з ревенем https://smakplus.com/wp-content/gallery/00093-pliatsok-z-revenem/03pliatsokrev-07.jpg Array SMAKplus.com uk Пиріг з ревенем – Пляцок з ревенем Пиріг з ревенем – Пляцок з ревенем SMAKplus.com https://smakplus.com/favico.ico
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію1390 г120 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)55.22 грн4.6 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
247 ккал (середня)4.3 г13.5 г28 г
Корисні поради:Розпушувач тіста - це готова суміш з соди і кислоти у певній пропорції. Якщо під руками немає розпушувача, його можна замінити содою, погасивши її кислотою. Сода і розпушувач співвідносяться 1:1,5, тобто, якщо в рецепті використовується 1 чайн. ложка розпушувача, його можна замінити 3/4 чайн. ложки соди з приблизно такою самою кількістю оцту чи лимонного соку.

Залишити відповідь

Сирний пиріг (пляцок) з шовковицею рекомендуємо: Сирний пиріг (пляцок) з шовковицею
Безе або меренги рекомендуємо: Безе або меренги