П’яні вишні в карамелі по-американськи

П’яні вишні в карамелі по-американськи
Переглядів: 2245
П’яні вишні в карамелі по-американськи 4.5 2245
Кухня: Час приготування: 60 ( 15 ) хв Кількість: 8 порцій

 

Досвід заокеанських господинь: вишні можна буде потім використати до торта ‘П’яна вишня’, а вишневим лікером з карамельними нотками пригощати добрих друзів під час зимових свят.
П'яні вишні в карамелі по-американськи
На 750 мл:
Вишні600 г (3 склянки)
Цукор200 г (1 склянка)
Вода300 мл
Горілка150 мл
П'яні вишні в карамелі по-американськи Вишні перебрати, зі стиглих незіпсованих ягід вийняти кісточки (як витягати кісточки з вишень – дивіться на відео в рецепті пирога з вишнями). Підготувати банку з кришкою – банку помити содою, сполокати і покласти до духовки на 30 хв при 200 градусах, кришку кип’ятити 20 хв.
П'яні вишні в карамелі по-американськи Розчинити 1/2 склянки цукру в 300 мл води, цукровий сироп довести до кипіння. Вкинути в киплячий сироп підготовані вишні і через 1-2 хвилини (поки не злізла шкірка) ягоди вийняти за допомогою столової ложки і скласти до підготованої банки.
П'яні вишні в карамелі по-американськи До вишневого сиропу додати решту цукру і кип’ятити, аж поки він не карамелізується: почне утворюватись карамельна нитка (можна перевірити, пробуючи розтягнути краплину сиропу між двома ложками – як на фото), а температура сиропу досягне 110 градусів (найпростіше визначити за допомогою спеціального кухонного термометра з голкою).
П'яні вишні в карамелі по-американськи Карамельний сироп одразу ж зняти з вогню, долити горілку і перемішати. Гарячою рідиною залити вишні в банці закрити кришкою і перевернути, аж поки п’яні вишні в карамелі повністю вистигнуть.
П'яні вишні в карамелі по-американськи П’яні вишні в карамелі зберігаються в холодильнику до 6 місяців.

Більше рецептів: апельсинові цукати, марципани, консервовані яблука кусочками.

 

Прокоментуй!
  Досвід заокеанських господинь: вишні можна буде потім використати до...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі