Пиріжки з яблуками

Пиріжки з яблуками
Переглядів: 15533
Пиріжки з яблуками 4.5 15533
Кухня: Час приготування: 120 ( 30 ) хв Кількість: 4 порції
Для начинки:
Яблука300 г
Цукор25 г (1 стол. ложка)
Кориця5 г (мелена, 1 чайн. ложка)
Для тіста:
Молоко200 мл
Цукор50 г
Масло50 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку220 г (1,5 склянки)
Дріжджі сухі5 г (1 чайн. ложка)
Сіль1 г (1 дрібка)
Пиріжки з яблуками Пиріжки з яблуками за рецептом моєї двоюрідної тітки Іри. Спробуйте, і вам теж кортітиме їй подякувати! 🙂
Пиріжки з яблуками Масло розтопити, дати трохи вистигнути. Долити теплого молока і в масляно-молочній суміші на пиріжки розчинити цукор.
Пиріжки з яблуками Борошно просіяти, змішати з дріжджами і сіллю. Влити рідку суміш і замісити тісто на пиріжки з яблуками (місити, поки не буде відставати від рук).
Пиріжки з яблуками Тісто на пиріжки щільно обгорнути харчовою плівкою (див. фото) і на 30 хв залишити в морозильній камері. Потім витягти і залишити на 30 хв при кімнатній температурі, не відкриваючи плівку.
Пиріжки з яблуками Приготувати начинку на пиріжки. Яблука обібрати, вийняти серединку, м’якоть покраяти на шматочки. Посипати корицею, цукром, за бажанням додати цукати і ретельно перемішати.
Пиріжки з яблуками Тісто розділити на 12-16 частин, кожний шматочок розплескати паляничкою, покласти в центр приблизно по 2 чайн. ложки яблучної начинки. Краї палянички зчепити і надати пиріжку круглої або овальної форми. Викласти пиріжки швами донизу на деко, вистелене фольгою (між тістом залишати проміжки).
Пиріжки з яблуками Дати, щоб пиріжки з яблуками «виросли», і змастити яйцем, молоком або підсолодженою водою. Випікати 30 хв при 180 градусах. Якщо ви любите торти, пляцки, пироги, пиріжки і іншу випічку з яблуками, рекомендую рецепт медівника з яблуками в карамелі та рецепт штруделя з яблуками.
Категорія: Меню:
Прокоментуй!
Пиріжки з яблуками за рецептом моєї двоюрідної тітки Іри. Спробуйте,...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі