Ризото з горошком (risi e bisi)

Курка 250 г (2-3 крильця)Вода 1.2 л Морква 100 г (1-2 шт)Цибуля 100 г (1 шт)Петрушка зелена 50 г (1/2 пучка)Сіль 10 г (1 чайн. ложка)Рис 350 г (круглий, найкраще - сорту Арборіо)Консервований горошок 150 г (свіжий чи заморожений)Шпондер (сало з прожилками м'яса) 150 г (сирий)Цибуля 100 г (1 шт)Масло 50 г Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)
Для бульйону:
Курка 250 г (2-3 крильця)
Вода 1.2 л
Морква 100 г (1-2 шт)
Цибуля 100 г (1 шт)
Петрушка зелена 50 г (1/2 пучка)
Сіль 10 г (1 чайн. ложка)
Для страви:
Рис 350 г (круглий, найкраще - сорту Арборіо)
Консервований горошок 150 г (свіжий чи заморожений)
Шпондер (сало з прожилками м'яса) 150 г (сирий)
Цибуля 100 г (1 шт)
Масло 50 г
Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)
Views: 3004
Views: 4.5 3004

Популярна італійська страва ризото з горошком (risi e bisi – дослівно перекладається як ‘рис і горошок’) легко готується вдома. Секрети приготування справжнього італійського ризото (різото, різотто) не такі вже й ‘секретні’.

Спочатку потрібно приготувати курячий бульйон (розсіл). Курку залити 1,2 л холодної води, довести до кипіння і зняти піну. Моркву і цибулину обібрати, покласти в бульйон разом із петрушкою, посолити (1 чайн. ложка солі) і варити 40 хв на повільному вогні. Процідити 1 л готового курячого бульйону на різото (різотто).

За 10 хвилин до закінчення приготування курячого бульйону можна  починати готувати ризото (різото, різотто) з горошком. Шпондер на різотто (сало з прожилками м’яса, як італійська pancetta) покраяти на невеличкі шматочки і трохи обсмажити разом із маслом у каструлі, в якій буде готуватись ризото (різото, різотто) з горошком (об’єм каструлі має бути не менше 3-4 л).

Поки жир топиться, обібрати другу цибулину і дрібно посікти. Цибулю теж вкинути в каструлю  і 5 хв смажити разом зі шпондером. Потім додати горошок, посолити (1/2 чайн. ложки солі) і смажити ще хвильку. Далі засипати рис на різото (різотто) і, потрохи, по ополонику доливаючи проціджений курячий бульйон, помішувати, аж доки рис не вбере всю рідину – 1 л.

Залишити ризото (різото, різотто) з горошком під кришкою ще на 5 хв. Ризото risi e bisi (різото, різотто) може слугувати гарніром або повноцінною гарячою стравою.

Більше рецептів італійської кухні: равіолі, салат Капрезе, різото з раками по-картезіанськи, спагеті болоньєзе, піца з рецептом тіста.

 

125 Ризото з горошком (risi e bisi) https://smakplus.com/wp-content/uploads/00210-risi-e-bisi/risiebisi05.JPG risotto, різото, різотто, ризото, рецепт різотто SMAKplus.com uk Популярна італійська страва ризото з горошком (risi e bisi - дослівно перекладається як 'рис і горошок') легко готується вдома. Секрети приготування справжнього італійського ризото (різото, різотто) не такі вже й 'секретні'! Популярна італійська страва ризото з горошком (risi e bisi - дослівно перекладається як 'рис і горошок') легко готується вдома. Секрети приготування справжнього італійського ризото (різото, різотто) не такі вже й 'секретні'! Ризото з горошком (risi e bisi) SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Ризото з горошком (risi e bisi) Ризото з горошком (risi e bisi) https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *