Розумний торт

Розумний торт
Переглядів: 5766
Розумний торт 4.5 5766
Кухня: Час приготування: 55 ( 15 ) хв Кількість: 10 порцій
Наука на службі кулінарії! Виливаєте тісто у форму, і завдяки тому, що інгредієнти мають різну густину, воно просто в духовці розшаровується на дві палянички і ніжний крем між ними. Не вірите, що таке можливо? Спробуйте спекти цей розумний торт – рецепт із покроковими фото дивіться нижче.
Розумний торт
Для тіста:
Яйце4 шт
Цукор150 г
Масло125 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку120 г (3/4 склянки)
Молоко500 мл
Вода15 мл (1 стол. ложка)
Ванілін2 г (на кінчику ножа)
Щоб змастити форму:
Масло20 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку25 г (1 стол. ложка)
Розумний торт Яйця на розумний торт розділити на білки і жовтки. Білки збити на густу піну (перевірка готовності: якщо посудину з білками перевернути – білки не виливатимуться, але пробуйте обережно!). Жовтки розтерти з цукром, ваніліном і водою, аж поки цукрові кристалики не зникнуть.
Розумний торт Масло розтопити і потроху підмішати до жовткової маси. Далі за 3 прийоми підмішати борошно, щоразу ретельно розтираючи масу. Молоко підігріти до 40 градусів, спочатку долити до тіста половину, гарно перемішати і тоді долити решту молока. Насамкінець ложкою підмішати білки.
Розумний торт Тісто на розумний торт має бути рідесеньким, майже, як молоко. Ось чому для випікання краще брати нероз’ємну форму – інакше тісто просто вилиється крізь шпарини. Форму (прямокутну 20х30 см або круглу Ø28 см) змастити маслом і притрусити борошном або застелити папером для випікання, тісто вилити у форму.
Розумний торт Розумний торт випікається приблизно 40 хв при 180 градусів (більше чи менше – залежить від духовки), аж поки верх торта не зарум’яниться, а середина залишатиметься м’якою на дотик. Розумний торт можна перед подачею посипати цукровою пудрою.

Інші рецепти випічки: данське печиво, кекс ‘Зебра’, профітролі (заварні тістечка).

 

Прокоментуй!
Наука на службі кулінарії! Виливаєте тісто у форму, і завдяки...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі