Рулет із м’яса і шпараґівки (спаржевої квасолі)

Рулет із м’яса і шпараґівки (спаржевої квасолі)
Переглядів: 2460
Рулет із м’яса і шпараґівки (спаржевої квасолі) 4.5 2460
Кухня: Час приготування: 75 ( 30 ) хв Кількість: 4 порції

 

Зібрали врожай шпараґівки (спаржевої квасолі) і міркуєте, що б такого приготувати? Ну стушкували шпараґівку в сметані, посмажили в сухарях, законсервували на зиму… Для різноманітності – приготуйте м’ясний рулет – це він так називається ‘м’ясний’, а в ньому м’яса і шпараґівки 1:1.
М'ясний рулет зі шпараґівкою
Для окропу:
Вода1 л
Сіль10 г (1 чайн. ложка)
Для страви:
Фарш300 г (мелені яловичина зі свининою)
Шпараґівка (квасоля стручкова спаржева)300 г
Сир плавлений90 г (1 сирок)
Сметана50 г (2 стол. ложки)
Манка15 г (1 стол. ложка)
Петрушка зелена30 г (1/2 пучка)
Сіль5 г (1/2 чайн. ложки)
Перець чорний мелений2 г (1/4 чайн. ложки)
М'ясний рулет зі шпараґівкою Для початку довести до кипіння 1 л води. Поки вода закипає, промити шпараґівку і обрізати кінчики. Окріп посолити (1 чайн. ложка солі), вкинути стручки шпараґівки і варити 5-7 хвилин до стадії ‘вже не хрумтить, але ще не розлазиться’ :), тоді вийняти шпараґівку з окропу.
М'ясний рулет зі шпараґівкою Тимчасом зелень перебрати і дрібно посікти. М’ясний фарш посолити (1/2 чайн. ложки солі), поперчити до смаку, додати сметану, манку, січену зелень і гарно перемішати.
М'ясний рулет зі шпараґівкою Підготовану м’ясну масу викласти між двома шарами харчової плівки і розкачати за допомогою качалки для тіста на паляничку товщиною приблизно 1 см слідкуючи, щоб м’ясо не вилазило за край плівки. Потім верхній шар плівки обережно зняти.
М'ясний рулет зі шпараґівкою На м’ясну паляничку потерти на грубій терці плавлений сирок, а зверху викласти в один шар квасолю-шпараґівку так, щоб стручки були паралельні до вужчого краю палянички. Всю конструкцію знову накрити плівкою і зверху ще раз легко пройтись качалкою.
М'ясний рулет зі шпараґівкою Далі верхню плівку зняти, а вужчий край нижньої плівки поволі підняти і таким чином скрутити акуратний рулет із м’яса і шпараґівки. М’ясну поверхню рулету, за потреби, не знімаючи плівку, розгладити. Аж тоді вже плівку прибрати, а рулет перекласти на прямокутник фольги приблизно 30х50 см паралельно до широкого краю.
М'ясний рулет зі шпараґівкою Фольгу підгорнути спочатку з вужчих країв, потім із ширших. Рулет покласти в розігріту духовку і запікати 45 хвилин при температурі 180 градусів (готовність м’яса можна перевірити за допомогою спеціального кухонного термометра).
М'ясний рулет зі шпараґівкою Рулет із м’яса і шпараґівки можна нарізати і подавати гарячим – як основну страву, а можна залишити, хоч і до повного вистигання – тоді рулет із м’яса і шпараґівки буде холодною закускою. І так, і так смачно!

Більше рецептів: курячий рулет із консервованими оливками, рибний рулет із гречаною начинкою.

 

Прокоментуй!
  Зібрали врожай шпараґівки (спаржевої квасолі) і міркуєте, що б...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі