Шоколадний рулет з полуницями

Шоколадний рулет з полуницями
Переглядів: 2474
Шоколадний рулет з полуницями 4.5 2474
Кухня: Час приготування: 540 ( 25 ) хв Кількість: 8 порцій

 

Сезон полуниць відкрито! Щоб приготувати такий шоколадний рулет з полуницями, ваші руки будуть зайняті 25 хвилин. Спробуйте, десерт цього вартий!
Рулет з полуницями
Для крему:
Сметана 20%400 г
Цукор150 г
Полуниці100 г
Для тіста:
Яйце4 шт
Цукор200 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку160 г (1 склянка)
Какао-порошок60 г (4 стол. ложки)
Вода120 мл (8 стол. ложок)
Амоній харчовий7 г (1 чайн. ложка)
Рулет з полуницями Яйця (не розділяючи на білки і жовтки) збивати зі склянкою (200 г) цукру, аж поки усі цукрові кристалики не розчиняться.
Рулет з полуницями До яєчної маси додати борошно, какао, воду, амоній і все разом дуже ретельно перемішати за допомогою міксера.
Рулет з полуницями Шоколадне тісто вилити на пласке деко, вистелене папером, і розподілити по поверхні шаром товщиною 6-7 мм. Пекти 15-20 хв при температурі 200 градусів.
Рулет з полуницями Тимчасом сметану збивати з рештою (150 г) цукру. Якщо сметанний крем вже густіє, а цукрові кристалики ще відчуваються, перестаньте збивати: цукор розчиниться і без збивання, а, якщо перестараєтесь – замість крему отримаєте масло і рідину-маслянку.
Рулет з полуницями Спечену паляницю, поки тепла, відділити від паперу, але викласти знову на той самий папір. Шоколадну паляницю покрити тонким шаром крему, на край рядочком викласти полуниці. Залишити на 30 хв, щоб паляниця вистигла і зм’якла від крему.
Рулет з полуницями Тоді розподілити решту крему, скрутити шоколадний рулет з полуницями і загорнути його в папір. Усе закріпити за допомогою канцелярських резинок, перев’язати ниткою поверх паперу або поставити рулет вертикально, наприклад, у літрову банку – за таких умов крем не ‘втікатиме’.
Рулет з полуницями Залишити шоколадний рулет з полуницями на холоді на 8 год, щоб паляниця добре просякла кремом. Тоді нарізати впоперек – і смакувати.Більше рецептів: домашнє морозиво, десерт Цицька, безе або меренги, торт Наполеон з яблучною начинкою, бісквітний рулет з полуницями.

 

Категорія: Меню:
Прокоментуй!
  Сезон полуниць відкрито! Щоб приготувати такий шоколадний рулет з...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі