Шоколадний торт Захер

Шоколадний торт Захер
Переглядів: 13359
Шоколадний торт Захер 4.5 13359
Кухня: Час приготування: 400 ( 60 ) хв Кількість: 12 порцій
Знаменитий на весь світ шоколадний торт Захер отримав свою назву на честь автора, 16-річного, тоді ще учня кондитера, Франца Захера. І хоча точний рецепт торта Захер – комерційна таємниця, майже кожна австрійська господиня пишається своїм домашнім варіантом цього шоколадного шедевра.
Торт
Для крему:
Шоколад чорний100 г
Цукрова пудра25 г (1 стол. ложка)
Масло50 г
Для помадки:
Абрикосове варення150 г (3 стол. ложки)
Какао-порошок15 г (1 стол. ложка)
Цукрова пудра200 г (1,5 склянки)
Вода50 мл
Для тіста:
Яйце9 шт
Масло200 г
Цукор200 г
Шоколад чорний100 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку300 г (2 неповні склянки)
Торт Білки відділити від жовтків. Білки збити на піну (перевірка готовності: якщо посудину з білками перевернути – вони не виливатимуться, пробуйте обережно 🙂 ).
Торт Розтирати 200 г масла з цукром до побіління, потім, продовжуючи розтирати, по одному додати жовтки.
Торт Розтопити на гарячій водяній бані 100 г шоколаду: поламати, скласти у жаростійкий посуд, і посуд занурити в гарячу воду.
Торт Для тіста на шоколадний торт Захер розтоплений шоколад з’єднати з жовтковою масою, потім обережно вручну (не міксером) підмішати білки і борошно.
Торт Тісто на шоколадний торт Захер викласти у форми (приблизно 25 см у діаметрі), вистелені папером для випікання, і спекти дві паляниці по 30 хв при температурі 160 градусів.
Торт Абрикосове варення трохи підігріти, процідити і рідиною змастити спечені шоколадні паляниці з усіх боків (див. фото).
Торт Для крему на Захер розтопити 100 г шоколаду, додати 50 г масла, столову ложку цукрової пудри і все гарно перемішати.
Торт На одну паляницю викласти шоколадний крем, розрівняти і накрити другою паляницею. Скласти шоколадний торт Захер.
Торт Для шоколадної помадки какао розтерти з цукровою пудрою і 50 мл холодної води, потім покрити верх і боки торта. Прослідкуйте, щоб шоколадний торт Захер гарно просякнув перед подачею на стіл.

У рецептах шоколадних десертів знайдете ще один популярний шоколадний торт з кавовим кремом та відомий на весь світ торт ‘Шоколадна смерть’.

Прокоментуй!
Знаменитий на весь світ шоколадний торт Захер отримав свою назву...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі