Яблучний штрудель

Яблука 1 кг Цукор 200 г Борошно пшеничне вищого ґатунку 360 г (2 і 1/4 склянки)Масло 200 г Яйце 1 шт Лимон 8 г (1/2 чайн. ложки соку)Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)Арахіс 100 г (за бажанням)
Для начинки:
Яблука 1 кг
Цукор 200 г
Для тіста:
Борошно пшеничне вищого ґатунку 360 г (2 і 1/4 склянки)
Масло 200 г
Яйце 1 шт
Лимон 8 г (1/2 чайн. ложки соку)
Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)
Арахіс 100 г (за бажанням)
Views: 17231
Views: 4.6 17231

Опанувавши технологію приготування справжнього листкового тіста, можна готувати яблучний штрудель чи штрудель з будь-якою іншою начинкою за смаком. Рецепт справжнього штруделя – традиційного австрійського пляцка з яблуками – належить A Baker’s Odyssey.

Щоб приготувати листкове тісто на яблучний штрудель, борошно перетерти з сіллю і 100 г дуже холодного масла за допомогою кухонного комбайна на дрібні крихти.

Яйце легко збити зі 180 мл дуже холодної води і лимонним соком. Яєчну суміш долити до перетертого борошна в комбайні і замісити листкове тісто. Після того, як утвориться грудка тіста, замішувати ще 30 секунд.

Тісто вийняти з чаші і 100 разів з силою вдарити ним по робочій поверхні (це робиться для того, щоб тісто було м’яким і еластичним).

Далі грудку тіста обгорнути харчовою плівкою і залишити мінімум на 2 год у холодильнику.

За той час яблука обібрати, вирізати серединки. М’якоть покраяти на шматочки, засипати цукром і тушкувати на малому вогні, поки цукор не розчиниться у яблучному соці.

Листкове тісто на яблучний штрудель викласти на шмат чистого полотна, злегка притрушеного борошном, і, підклавши під тісто руки, пальцями обережно розтягати його у різні боки (див. фото), формуючи прямокутник (воно настільки еластичне, що розтягається до товщини 1-2 мм, до прозорості). Якщо краї тіста трохи товстіші, відріжте їх ножицями.

Розтопити решту масла. Яблучну начинку на штрудель викласти на край, решту тіста покропити маслом і, за бажанням, можна посипати меленим арахісом.

Піднімаючи край тканини, згорнути листкове тісто на штрудель у рулет. Краї тіста зчепити, зайве обрізати.

Сформований штрудель вкласти на папір для випікання і змастити з усіх боків розтопленим маслом. Випікати спочатку 15 хв при 220 градусів, а потім зменшити температуру до 200 і випікати ще 20-25 хв. Готовність можна перевірити за допомогою спеціального термометра: якщо начинка нагрілась до 100 градусів, штрудель готовий.

Яблучний штрудель можна притрусити цукровою пудрою і подавати з морозивом чи ванільним соусом.

Любите випічку з яблуками – заходьте на рецепти пиріжків з яблуками та медівника з яблуками в карамелі.

125 Яблучний штрудель https://smakplus.com/wp-content/uploads/00079-strudel/03strudel-11.jpg штрудель, яблучний штрудель SMAKplus.com uk Опанувавши технологію приготування справжнього листкового тіста, можна готувати яблучний штрудель чи штрудель з будь-якою іншою начинкою за смаком. Опанувавши технологію приготування справжнього листкового тіста, можна готувати яблучний штрудель чи штрудель з будь-якою іншою начинкою за смаком. Яблучний штрудель SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Яблучний штрудель Яблучний штрудель https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *