Січеники з квасолі чи котлети з квасолі

Сметана 50 г (2 стол. ложки)Борошно пшеничне вищого ґатунку 25 г (1 стол. ложка)Вода 500 мл (або ще краще - бульйон)Сіль 3 г (1/3 чайн. ложки)Коріандр 2 г (1/3 чайн. ложки)Квасоля 350 г (2 склянки)Цибуля 100 г (1 шт)Часник 20 г (4-5 зубчиків)Яйце 2 шт Манка 30 г (2 стол. ложки)Сметана 50 г (2 стол.ложки)Сода 2 г (1/2 чайн. ложки)Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)Перець чорний мелений 1 г (за смаком)Олія 150 мл
Для соусу:
Сметана 50 г (2 стол. ложки)
Борошно пшеничне вищого ґатунку 25 г (1 стол. ложка)
Вода 500 мл (або ще краще - бульйон)
Сіль 3 г (1/3 чайн. ложки)
Коріандр 2 г (1/3 чайн. ложки)
Для страви:
Квасоля 350 г (2 склянки)
Цибуля 100 г (1 шт)
Часник 20 г (4-5 зубчиків)
Яйце 2 шт
Манка 30 г (2 стол. ложки)
Сметана 50 г (2 стол.ложки)
Сода 2 г (1/2 чайн. ложки)
Сіль 5 г (1/2 чайн. ложки)
Перець чорний мелений 1 г (за смаком)
Олія 150 мл
Views: 19399
Views: 4.6 19399

У кулінарному записнику моєї мами знайшла рецепт, як готувати котлети з квасолі або, як колись казали, січеники з квасолі. Привернуло увагу те, що квасолю не потрібно відварювати, лише замочити. Спробувала – і закохалась у рецепт! Котлети з квасолі – це просто, доступно і надзвичайно смачно!

Квасолю замочити на ніч в 1,5 л води (якщо квасоля свіжа – використовуйте холодну воду, якщо квасоля надто суха – залийте окропом). Потім промити і відцідити.

Квасолю на котлети разом з цибулею і часником перемолоти на м’ясорубці. До квасолі додати яйця, манку, 2 стол. ложки сметани і соду. Масу на котлети посолити, поперчити, перемішати і ще раз перемолоти на м’ясорубці.

Квасолеву масу на котлети викладати порціями за допомогою столової ложки (див. фото) на пательню з розігрітою олією (див. статтю Рослинна олія ти жири: про види і користь олії) і смажити, перевертаючи котлети, на невеликому вогні.

Борошно розтерти з 2 стол. ложками сметани, підмішати воду, сіль і коріандр. Готові котлети викласти у форму для запікання, залити підготованим соусом і запікати в духовці приблизно 1 год при температурі 160 градусів.

До котлет з квасолі пречудово пасує салат з сирків, гострий соус чатні з абрикосів, соус з журавлини чи будь-який інший соус за смаком.

Більше рецептів: шпарагівка в сухарях, капусняк, пісний овочевий суп з квасолею і локшиною, домашня локшина.

125 Січеники з квасолі чи котлети з квасолі https://smakplus.com/wp-content/uploads/00130-kotlety-z-kvasoli/02kotkvas-06.jpg котлети з квасолі, котлети з фасолі, котлети з квасолі рецепт, квасолеві котлети, котлеты из фасоли, котлеты из фасоли рецепт, фасолевые котлеты SMAKplus.com uk В кулінарному записнику моєї мами знайшла рецепт як готувати котлети з квасолі або, як колись казали, січеники з квасолі. Привернуло увагу те, що квасолю не потрібно відварювати, лише замочити. В кулінарному записнику моєї мами знайшла рецепт як готувати котлети з квасолі або, як колись казали, січеники з квасолі. Привернуло увагу те, що квасолю не потрібно відварювати, лише замочити. Січеники з квасолі чи котлети з квасолі SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Січеники з квасолі чи котлети з квасолі Січеники з квасолі чи котлети з квасолі https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *