Січеники чи котлети з печінки – Печінкові котлети

Печінка яловича 500 г Яйце 3 шт Цибуля зелена 100 г (1 пучок)Хліб пшеничний 30 г (1 скибочка)Борошно пшеничне вищого ґатунку 30 г (1 чубна столова ложка)Олія 200 мл Сіль 10 г (приблизно 1 чайн. ложка)Перець чорний мелений 1 г (за смаком)
Для страви:
Печінка яловича 500 г
Яйце 3 шт
Цибуля зелена 100 г (1 пучок)
Хліб пшеничний 30 г (1 скибочка)
Борошно пшеничне вищого ґатунку 30 г (1 чубна столова ложка)
Олія 200 мл
Сіль 10 г (приблизно 1 чайн. ложка)
Перець чорний мелений 1 г (за смаком)
Views: 11808
Views: 4.5 11808

Рецепт приготування січеників чи котлет з печінки за лічені хвилини! М’які, ароматні котлети з печінки чи печінкові котлети припадуть до смаку і любителям, і тим, хто раніше був байдужим до цього продукту.

Зняти плівку з печінки і вирізати грубі жили.

Печінку, цибулю, хліб на печінкові котлети покраяти на кусники (як на фото), щоб було зручно молоти їх у м’ясорубці.

Підготовані продукти на котлети з печінки пропустити через м’ясорубку, додати яйця, сіль, перець і, потроху додаючи борошно, перемішати.

Олію розігріти на пательні до 200 градусів. Якщо під руками немає кухонного термометра, можна підсмажити спочатку одну печінкову котлету для тесту, регулюючи температуру олії (кипіння, але без диму – див. статтю Рослинна олія та жири: види та користь олії).

За допомогою столової ложки викладати печінкову масу на пательню і смажити, перевертаючи печінкові котлети, по 1-1,5 хв з кожної сторони. Ознакою готовності є зміна кольору котлети з червоного на коричневий.

Подавати печінкові котлети чи котлети з печінки разом з гарніром печена картопля по-шведськи, печена картопля по-селянськи, шпараґівкою в сметані чи іншим гарніром за смаком.

Більше рецептів: рибні котлети, котлети з квасолі, котлети з фаршу з пластівцями.

 

125 Січеники чи котлети з печінки – Печінкові котлети https://smakplus.com/wp-content/uploads/00042-sichenyky-z-pechinky/02pechinkot-07.jpg січеники з печінки, котлети з печінки, печінкові котлети, котлеты из печени, печеночные котлеты SMAKplus.com uk Рецепт приготування січеників чи котлет з печінки за лічені хвилини! М’які, ароматні котлети з печінки чи печінкові котлети припадуть до смаку і любителям, і тим, хто раніше був байдужим до цього продукту. Рецепт приготування січеників чи котлет з печінки за лічені хвилини! М’які, ароматні котлети з печінки чи печінкові котлети припадуть до смаку і любителям, і тим, хто раніше був байдужим до цього продукту. Січеники чи котлети з печінки – Печінкові котлети SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Січеники чи котлети з печінки – Печінкові котлети Січеники чи котлети з печінки – Печінкові котлети https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *