Рибні котлети в сирному соусі – Котлети з риби

Масло 50 г Сир плавлений 90 г (1 шт)Сіль 5 г (1)Товстолобик 1 кг Морква 150 г (1-2 шт)Цибуля 150 г (1-2 шт)Петрушка корінь 100 г (1-2 шт)Вода 500 мл Борошно пшеничне вищого ґатунку 50 г (2 стол. ложки)Яйце 2 шт Сіль 5 г (1/2 чайн. ложка)Перець білий мелений 2 г (дрібка)Цукор 2 г (дрібка)
Для смаження:
Масло 50 г
Для соусу:
Сир плавлений 90 г (1 шт)
Сіль 5 г (1)
Для страви:
Товстолобик 1 кг
Морква 150 г (1-2 шт)
Цибуля 150 г (1-2 шт)
Петрушка корінь 100 г (1-2 шт)
Вода 500 мл
Борошно пшеничне вищого ґатунку 50 г (2 стол. ложки)
Яйце 2 шт
Сіль 5 г (1/2 чайн. ложка)
Перець білий мелений 2 г (дрібка)
Цукор 2 г (дрібка)
Views: 2761
Views: 4.5 2761

Найдешевша прісноводна риба – товстолобик, короп, лящ – перетворюється на кулінарний шедевр – дуже ніжні рибні котлети! На це диво, ймовірно, піде трохи часу, але, повірте, котлети з риби (січеники з риби) в сирному соусі будуть варті кожної хвилини, проведеної на кухні.

Рибу (у цьому рецепті рибних котлет я використала товстолоика) розрізати по череву, вийняти і викинути тельбухи. Відтяти голову, позбутись зябер і очей. Рибину промити, далі розрізати по спинці, зняти шкіру разом із лускою. Акуратно зрізати філе з костей (можна хребет на 5 секунд занурити в окріп – тоді філе зніметься до крихти).

У нас має вийти окремо філе – його до часу ховаємо в холодильник. І окремо – шкіра з лускою і плавцями, голова без зябер і очей та голий хребет, це все треба залити 500 мл води і довести до кипіння, тоді зібрати шумовиння і варити 40 хв на повільному вогні під кришкою.

Моркву обібрати, з цибулі зняти верхній шар лушпиння і разом з петрушкою вкинути до рибного бульйону за півгодини до готовності. Готовий рибний бульйон посолити (1/2 чайн. ложки соли) і процідити.

Тепер вийняти підготоване рибне філе з холодильника, посолити (1/2 чайн. ложки солі), вкинути дрібку білого перцю і стільки ж цукру вбити яйця, покласти моркву з бульйону і все гарно перетерти за допомогою блендера або перепустити 2-3 рази через м’ясорубку. Наостанок до рибної маси на котлети з риби підмішати 2 стол. ложки борошна.

Окремо в глибокій пательні розтопити масло (не доводити, поки воно набуде коричневого кольору – підгоріле масло шкідливе! – детально про жири читати тут). З рибної маси за допомогою двох столових ложок формувати рибні котлети і смажити їх в маслі на середньому вогні.

Тимчасом відміряти 250 мл рибного бульйону, покласти в нього сир, 1 чайн. ложку борошна і все гарно перетерти, найкраще – за допомогою того-таки блендера. Сирний соус влити до пательні із котлетами з риби і довести до кипіння. Все! Рибні котлети під сирним соусом готові!

Більше рецептів: риба під соусом із кваску (щавлю), рибний паштет, запечена риба з овочами і зеленим маслом.

125 Рибні котлети в сирному соусі – Котлети з риби https://smakplus.com/wp-content/uploads//00236-kotlety-z-ryby/02kotltovstol07.JPG рибні котлети, котлети рибні, котлети з риби, котлети з риби в соусі, рыбные котлеты, котлеты рыбные, котлеты из рыбы, котлеты из рыбы в соусе SMAKplus.com uk Найдешевша прісноводна риба - товстолобик, короп, лящ - перетворюється на кулінарний шедевр - дуже ніжні рибні котлети! На це диво, ймовірно, піде трохи часу, але, повірте, котлети з риби (січеники з риби) в сирному соусі будуть варті кожної хвилини, проведеної на кухні. Найдешевша прісноводна риба - товстолобик, короп, лящ - перетворюється на кулінарний шедевр - дуже ніжні рибні котлети! На це диво, ймовірно, піде трохи часу, але, повірте, котлети з риби (січеники з риби) в сирному соусі будуть варті кожної хвилини, проведеної на кухні. Рибні котлети в сирному соусі – Котлети з риби SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Рибні котлети в сирному соусі – Котлети з риби Рибні котлети в сирному соусі – Котлети з риби https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *