Смаженя зі свинини з кабачками

Смаженя зі свинини з кабачками
Переглядів: 2479
Смаженя зі свинини з кабачками 4.5 2479
Кухня: Час приготування: 55 ( 20 ) хв Кількість: 10 порцій
Спробуйте, як смакує смаженя зі свинини з кабачками. Кабачки, тушковані зі свининою, набувають чудового смаку і аромату.
Смаженя з кабачками
Для страви:
Кабачки1.5 кг
Свинина1 кг (шия)
Цибуля100 г (1 шт)
Сметана 20%200 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку50 г (1 чубна стол. ложка)
Сіль10 г (приблизно 1 нечубна чайн. ложка)
Перець чорний мелений1 г (приблизно 1/4 чайн. ложки)
Смаженя з кабачками М’ясо свинини обсмажити, перевертаючи, з усіх боків на сухій пательні чи каструлі на великому вогні. Потім зменшити вогонь, накрити кришкою і залишити, щоб смаженя зі свинини тушкувалася приблизно 15 хв у власному соці, який виділиться з м’яса. Якщо смаженя виділяє надто мало рідини – долийте 2-3 стол. ложки води.
Смаженя з кабачками За той час порізати на скибочки цибулю і кабачки. Цибулю додати до м’яса, тушкувати до прозорості (приблизно 10 хв). Смаженя матиме стадію готовності rare (температура всередині шматка повинна бути не вище 50 градусів – можна перевірити спеціальним кухонним термометром).
Смаженя з кабачками Тим часом сметану розтерти з борошном і перцем. М’ясо свинини вийняти, до цибулі викласти кабачки, посолити і тушкувати під кришкою ще приблизно 10 хв.
Смаженя з кабачками М’ясо свинини порізати на порційні шматки. Смаженя буде інтенсивно виділяти рожевуватий сік. Свинину викласти на овочі (див. фото) і між шматочками м’яса покласти по 1 чайн. ложці борошняно-сметанної суміші. Все накрити кришкою і дати, щоб смаженя готувалася ще приблизно 10 хв.
Смаженя з кабачками Смаженя зі свинини з кабачками готова. Страву подавати зі сметанною підливою, яка утвориться в результаті приготування смажені. На гарнір можна приготувати печену картоплю.
Корисні поради:Молоді, невеликі за розміром кабачки можна не оббирати від шкірки. Натомість зі старих, великих плодів краще зрізати шкіру і вишкрябати за допомогою ложки серединку із насінням.
Прокоментуй!
Спробуйте, як смакує смаженя зі свинини з кабачками. Кабачки, тушковані...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі