Смаженя зі свинини – Як приготувати свинину на сковорідці

Кабачки 1.5 кг Свинина 1 кг (шия)Цибуля 100 г (1 шт)Сметана 20% 200 г Борошно пшеничне вищого ґатунку 50 г (1 чубна стол. ложка)Сіль 10 г (приблизно 1 нечубна чайн. ложка)Перець чорний мелений 1 г (приблизно 1/4 чайн. ложки)
Для страви:
Кабачки 1.5 кг
Свинина 1 кг (шия)
Цибуля 100 г (1 шт)
Сметана 20% 200 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку 50 г (1 чубна стол. ложка)
Сіль 10 г (приблизно 1 нечубна чайн. ложка)
Перець чорний мелений 1 г (приблизно 1/4 чайн. ложки)
Views: 3113
Views: 4.5 3113

Спробуйте, як смакує смажена свинина з кабачками. Приготувати свинину на сковорідці не займе багато часу.  Кабачки, тушковані зі свининою, набувають чудового смаку і аромату. А ніжна і соковита смажена свинина смакуватиме чудово на будь-якій гостині.

М’ясо свинини обсмажити, перевертаючи, з усіх боків на сухій пательні чи каструлі на великому вогні. Потім зменшити вогонь, накрити кришкою і залишити, щоб смаженя зі свинини тушкувалася приблизно 15 хв у власному соці, який виділиться з м’яса. Якщо смаженя виділяє надто мало рідини – долийте 2-3 стол. ложки води.

За той час порізати на скибочки цибулю і кабачки. Цибулю додати до м’яса, тушкувати до прозорості (приблизно 10 хв). Смажена свинина матиме стадію готовності м’яса rare (дивіться статтю Стадії готовності м’яса – температура всередині шматка повинна бути не вище 50 градусів – можна перевірити кухонним термометром).

Тим часом сметану розтерти з борошном і перцем. М’ясо свинини вийняти, до цибулі викласти кабачки, посолити і тушкувати під кришкою ще приблизно 10 хв.

М’ясо свинини порізати на порційні шматки. Смаженя буде інтенсивно виділяти рожевуватий сік. Свинину викласти на овочі (див. фото) і між шматочками м’яса покласти по 1 чайн. ложці борошняно-сметанної суміші. Все накрити кришкою і дати, щоб смаженя готувалася ще приблизно 10 хв.

Смажена свинина з кабачками готова. Страву подавати зі сметанною підливою, яка утвориться в результаті приготування смажені. На гарнір можна приготувати гречану кашу, печену картоплю по-селянськи чи печену картоплю по-шведськи.

125 Смаженя зі свинини – Як приготувати свинину на сковорідці https://smakplus.com/wp-content/uploads/00095-smazhenia-z-kabachkamy/02smazhkab-06.jpg смаженя зі свинини, смажена свинина, свинина з кабачками, як приготувати свинину, як приготувати свинину на сковорідці, жареная свинина, свинина с кабачками, как приготовить свинину, как приготовить свинину на сковородке SMAKplus.com uk Спробуйте, як смакує смажена свинина з кабачками. Приготувати свинину на сковорідці не займе багато часу.  Кабачки, тушковані зі свининою, набувають чудового смаку і аромату. А ніжна і соковита смажена свинина смакуватиме чудово на будь-якій гостині. Спробуйте, як смакує смажена свинина з кабачками. Приготувати свинину на сковорідці не займе багато часу.  Кабачки, тушковані зі свининою, набувають чудового смаку і аромату. А ніжна і соковита смажена свинина смакуватиме чудово на будь-якій гостині. Смаженя зі свинини – Як приготувати свинину на сковорідці SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Смаженя зі свинини – Як приготувати свинину на сковорідці Смаженя зі свинини – Як приготувати свинину на сковорідці https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *