Солоні пампухи з медом на Святвечір

Солоні пампухи з медом на Святвечір
Переглядів: 2123
Солоні пампухи з медом на Святвечір 4.5 2123
Кухня: Час приготування: 45 ( 15 ) хв Кількість: 4 порції
Один із шедеврів меню на Святий вечір – солоні пампухи, які треба вмочати в мед і так їсти. Пампухи в такому варіанті не так широко розповсюджені, як традиційні солодкі пісні пампухи, але, хто пробував – неодмінно просив ще!
Солоні пампухи з медом на Святвечір
Для смаження:
Олія1 л (або менше, залежить від розміру каструлі)
Для страви:
Борошно пшеничне вищого ґатунку500 г (3 чубні склянки)
Вода350 мл
Горілка15 мл (1 стол. ложка)
Дріжджі сухі5 г (1 чайн. ложка)
Сіль10 г (1 чайн. ложка)
Цукор8 г (1 чайн. ложка)
Мед50 г (по 1 чайн. ложці на порцію)
Солоні пампухи з медом на Святвечір Із 500 г борошна, 350 мл води, 1 стол. ложки горілки (додається для того, аби пампухи при смаженні не ввібрали надто багато олії), по 1 чайн. ложці солі, цукру, дріжджів і замісити гладке негусте тісто – рідше, ніж на вареники, але густіше, ніж на млинчики. Накрити його і залишити в теплі на 30 хв. Солоні пампухи з медом на Святвечір В каструлі розігріти олію (в інгредієнтах вказана приблизна кількість олії, її має бути стільки, аби покривала дно шаром 4-5 см,тобто все залежатиме від розміру каструлі). За допомогою двох столових ложок формувати пампушки з тіста – вони можуть мати неправильну форму, але так навіть цікавіше – і одну за одною занурювати в гарячу олію. Солоні пампухи з медом на Святвечір Смажити пампушки на середньому вогні, аж поки злегка не підрум’яняться з усіх боків. Готові пампухи витягати з киплячої олії і посипати сіллю, поки гарячі. Тимчасом посудину з медом занурити в гарячу воду, щоб мед розтанув. Солоні пампухи з медом на Святвечір Солені пампухи подавати на великому полумиску, а мед – порційно в маленьких мисочках. Тепер можна кожному за столом вмочати пампухи в мед і їсти!

Більше рецептів на Святий вечір: кутя, узвар, борщ із вушками, пісні голубці з картоплею, пісна грибна підлива, надівана (фарширована) риба, маринований оселедець.

 

Корисні поради:Try the temperature of the oil with a special food thermometer - it should be up to 190-200ºC or if you don't have one - use a pinch of dough trial - it should sink a little and then pop right back up. If the oil is still too cold, the dough will sink and stay there. Too hot oil and the dough will get dark brown too quickly.
Категорія: Меню:
Прокоментуй!
Один із шедеврів меню на Святий вечір – солоні пампухи,...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі