Сухарики – користь чи шкода?

Сухарики – користь чи шкода?
Переглядів: 1731
Сухарики – користь чи шкода? 4.5 1731
Кухня: Час приготування: 20 ( 3 ) хв Кількість: 6 порцій
Дитина просить купити шкідливі сухарики або чипси? На раз-два-три сухарики готуються в домашніх умовах – і ці, на відміну від ‘магазинних’, підійдуть навіть, коли хто сидить на дієті №5, відомій під кодовою назвою ‘усьому смачному – зась’. Підсушений пшеничний хліб, сіль і куркума, яка, як відомо, корисна для печінки, – ось і всі інгредієнти домашніх сухариків.
Сухарики
Для страви:
Батон900 г
Куркума2 г (1/2 чайн. ложки або за смаком)
Сіль5 г (1/2 чайн. ложки або за смаком)
Сухарики Раз – пшеничний хліб або батон покрайте на невеличкі часточки довільної форми.
Два – часточки хліба приправте сіллю і куркумою. Порада від SMAKplus.com – щоб хліб якомога рівномірніше був покритий спеціями, складіть усе в целофановий пакет, придатний для харчових продуктів, і акуратно потрусіть ним.
Сухарики Три – викладіть, а, вірніше, виваліть підготовані часточки хліба на фольгу (не обов’язково в один шар) і покладіть до розігрітої до 180 градусів духовки на 10-15 хвилин.
Сухарики Сухарики готові – всі щасливі, а особливо діти – бо мають дзьобати щось смачненьке, як чипси, а мам при цьому совість не гризе! Тож відповідь на запитання: сухарики – це користь чи шкода для здоров’я, давайте самі – як приготуєте вдома, то ніякої шкоди не буде :).

Скористайтесь рецептами соусів до сухариків на нашому сайті: домашній кетчуп, домашній майонез із відео, абрикосові чатні, або просто змішайте сметану з улюбленою зеленню.

Категорія: Меню:
Прокоментуй!
Дитина просить купити шкідливі сухарики або чипси? На раз-два-три сухарики...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі