Суп-пюре з кабачків

Суп-пюре з кабачків
Переглядів: 4005
Суп-пюре з кабачків 4.5 4005
Кухня: Час приготування: 35 ( 15 ) хв Кількість: 12 порцій
Суп-пюре з кабачків – це простота приготування і неперевершений смак. А якщо ще й дозволити молодшому поколінню малювати квіточки зі сметани – успіх сімейного обіду гарантовано!
Суп-пюре з кабачків
Для страви:
Кабачки1 кг (3 великі шт)
Картопля300 г (4-5 шт)
Цибуля150 г (1-2 шт)
Часник30 г (4-5 зубчиків)
Вода2 л
Олія30 мл (2 стол. ложки)
Сіль20 г (2 чайн. ложки)
Сметана120 г (12 чайн. ложок)
Суп-пюре з кабачків Часник і цибулю, обібравши, порізати на часточки. Підготовані овочі, помішуючи, обсмажити на олії просто в каструлі (місткістю 4-5 л), в якій будете варити суп-пюре. Смажені часник з цибулею залити 2 л води і довести суп-пюре до кипіння.
Суп-пюре з кабачків За той час обібрати картоплю і покраяти на грубі кусні кабачки (за потребою, з кабачків вибрати тверде насіння за допомогою столової ложки). Картоплю і кабачки додати до решти овочів і варити приблизно 20 хв під кришкою на середньому вогні. Потім суп-пюре посолити і перетворити на однорідну масу за допомогою блендера.
Суп-пюре з кабачків Суп-пюре з кабачків подавати зі сметаною. Щоб утворилась квітка, як на фото, спочатку сметаною намалювати спіраль, а потім кінчиком ложки провести лінії від зовнішнього витка спіралі до центру тарілки. Найкраще – довірити розмальовувати суп-пюре дітям 🙂 .Більше рецептів: соус з кабачків, оладки з кабачків, печені кабачки з сиром.
Прокоментуй!
Суп-пюре з кабачків – це простота приготування і неперевершений смак....

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі