Гречаний суп з помідорами (помідорова зупа)

Помідори 300 г Капуста цвітна 500 г Картопля 300 г (2-3 шт)Консервований горошок 150 г (заморожений, зелений)Морква 200 г (2 шт)Цибуля 100 г (1 шт)Олія 45 мл (3 стол. ложки)Гречка 100 г Сіль 30 г (приблизно 1 стол. ложка)Лавровий листок 1 г (2-3 шт)Вода 3 л
Для страви:
Помідори 300 г
Капуста цвітна 500 г
Картопля 300 г (2-3 шт)
Консервований горошок 150 г (заморожений, зелений)
Морква 200 г (2 шт)
Цибуля 100 г (1 шт)
Олія 45 мл (3 стол. ложки)
Гречка 100 г
Сіль 30 г (приблизно 1 стол. ложка)
Лавровий листок 1 г (2-3 шт)
Вода 3 л
Views: 8291
Views: 4.5 8291

Гречаний суп з помідорами або, як його називають на Західній Україні, помідорова зупа з гречкою – легка і надзвичайно смачна перша страва. Гречаний суп з помідорами (помідорова зупа) може варитись на бульйоні з птиці, але варіант для веганів – теж смакує на ‘відмінно’!

Цибулю дрібно посікти, моркву потерти на грубій терці. Підготовані овочі на гречаний суп з помідорами викласти до каструлі (в якій буде готуватись помідорова зупа, об’ємом мінімум 5 л) і обсмажити, постійно помішуючи, на олії. Далі залити 3-3,5 л холодної води і довести до кипіння.

Цвітну капусту розібрати на суцвіття, картоплю покраяти на невеликі часточки. Капусту і картоплю разом з горошком і гречкою вкинути до каструлі, гречаний суп з помідорами знову довести до кипіння, зменшити вогонь. Залишити, щоб помідорова зупа (гречаний суп з помідорами) варилась під кришкою 20 хв.

Помідори на 1 хв опустити в окріп, потім зняти шкірочку, м’якоть порізати на невеликі шматочки (див фото). До супу (зупи) вкинути підготовані помідори, сіль і лавровий листок – і помідоровий суп майже готовий. Варити зупу з помідорами ще 5 хв.

Гречаний суп з помідорами чи помідорова зупа з гречкою (хто як любить 😉 ) чудово смакує зі сметаною. Гречаний суп з помідорами з домашнім хлібом (див. рецепт) – практично повноцінний обід.

Більше рецептів: рибний рулет з гречкою, суп Гаспачо, капусняк.

125 Гречаний суп з помідорами (помідорова зупа) https://smakplus.com/wp-content/uploads/00073-sup-z-hrechkoyu-i-pomidoramy/01pomidzup-5.jpg гречаний суп, суп з помідорами, помідорова зупа SMAKplus.com uk Гречаний суп з помідорами або, як його називають на Західній Україні, помідорова зупа з гречкою - легка і надзвичайно смачна перша страва. Гречаний суп з помідорами (помідорова зупа) може варитись на бульйоні з птиці, але варіант для веганів - теж смакує на 'відмінно'! Гречаний суп з помідорами або, як його називають на Західній Україні, помідорова зупа з гречкою - легка і надзвичайно смачна перша страва. Гречаний суп з помідорами (помідорова зупа) може варитись на бульйоні з птиці, але варіант для веганів - теж смакує на 'відмінно'! Гречаний суп з помідорами (помідорова зупа) SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Гречаний суп з помідорами (помідорова зупа) Гречаний суп з помідорами (помідорова зупа) https://smakplus.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *