Львівський сирник – сирний торт

Львівський сирник – сирний торт
Переглядів: 13798
Львівський сирник – сирний торт 4.5 13798
Кухня: Час приготування: 75 ( 15 ) хв Кількість: 12 порцій
Львівський сирник чи сирний торт – вишуканий смаколик для шанувальників галицької кухні. Сирна маса за рецептом Наталі Гресько, але без основи, поливки і т.п. Готувати такий сирник (сирний торт) – просто, руки зайняті, по суті, 20 хв., а подавати – приємно!
Сирник
Для страви:
Сир кисломолочний1 кг
Яйце10 шт
Цукор250 г (1 склянка)
Апельсин100 г (терта цедра 1 апельсина)
Молоко200 мл
Манка40 г (4 нечубні стол. ложки)
Сирник Жовтки відділити від білків. Білки на сирний торт збити за допомогою міксера на пухку піну (для цього потрібна посудина місткістю приблизно 2 л). Білки гарно збиті тоді, коли посуд можна перевернути, і вони не виливатимуться.
Сирник Жовтки (тим самим міксером) розтерти з цукром до побіління (найкраще в посудині місткістю більше 2,5 л, щоб потім додати решту складників і приготувати в ній масу на сирник), підмішати цедру.
Сирник До жовткової маси підмішати сир, білки, манку і насамкінець долити молока. Дати масі постояти 5 хв, за той час розігріти духовку до 180 градусів.
Сирник Вилити масу в форму (з антипригарним покриттям – див. фото, або вистелену папером для випікання), випікати сирник 1 год при температурі 180 градусів.
Сирник Львівський сирник (сирний торт) добре смакує і в теплому і в холодному вигляді, можна посипати порошком какао, подати з журавлиновим, шоколадним, ванільним чи будь-яким іншим соусом за смаком. Шанувальникам швидкого і легкого сніданку пропоную також спробувати смажені сирники.
Прокоментуй!
Львівський сирник чи сирний торт – вишуканий смаколик для шанувальників...

Залишити відповідь

Пиріг зі святкових залишків рекомендуємо: Пиріг зі святкових залишків
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі