Торт Наполеон

Торт Наполеон
Переглядів: 6674
Торт Наполеон 4.5 6674
Кухня: Час приготування: 660 ( 135 ) хв Кількість: 12 порцій
Здається, скільки господинь – стільки і рецептів, щоб приготувати торт Наполеон. Але оцей, авторства моєї товаришки Марійки Бабюк, серед них №1! Нічого не бракує і нічого зайвого – ні в приготуванні, ані в готовому торті.
Торт Наполеон
Для крему:
Яйце4 шт
Цукор150 г (3/4 склянки)
Борошно пшеничне вищого ґатунку80 г (4 стол. ложки)
Молоко500 мл
Масло190 г
Для тіста:
Яйце3 шт
Сметана200 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку520 г (2 склянки - до тіста, 0.5 склянки - на масляно-борошняну помадку, решту - на підсипку)
Масло210 г (з них 10 г - змастити бритванку)
Торт Наполеон Сметану змішати з яйцями, додати борошно та замісити тісто. Робочу поверхню посипати борошном. На борошно викласти тісто, підсипати і розкачувати, поки не вдасться сформувати паляницю товщиною приблизно як пів-пальця.
Торт Наполеон Щоб приготувати помадку для тіста, нагріти півсклянки борошна з маслом, поки не отримаємо однорідну масу. Помадку вилити на розкачене тісто, скрутити з тіста рулет. Тарілку посипати борошном, рулет з тіста викласти на тарілку, накрити харчовою плівкою та поставити охолоджуватись в холодильник на 2 години.
Торт Наполеон На заварний крем для торта Наполеон, змішати яйця, цукор, борошно та молоко. Суміш розігрівати, постійно помішуючи, доки не загусне.
Торт Наполеон Бритванку змастити маслом. Охолоджене тісто поділити на 5 частин. З одної частини пекти паляницю на торт Наполеон, решту – сховати в холодильник. Поверхню посипати борошном, розкачати тонку паляницю розміром з бритванку, тісто викласти на бритванку, залишки тіста поза бритванкою обрізати ножицями, тісто негусто проколоти вилкою. Кожну паляницю на торт Наполеон пекти 10 хвилин при температурі 200 градусів. Спекти 6 паляниць: п’ять – з кусків тіста та одну – з обрізків.
Торт Наполеон Крем охолодити до кімнатної температури, додати масло, збити міксером.
Торт Наполеон Паляницю, котра з обрізків подрібнити (найкраще – у кухонному комбайні), щоб утворилась посипка.
Торт Наполеон Спечену паляницю викласти на тарілку, розмастити 4-5 столових ложок крему і накрити наступною паляницею. З паляниць скласти торт, верх і боки змастити кремом. Зверху торт Наполеон покрити покришеною паляницею та залишити на 8 годин, щоб добре просякнув.
Більше рецептів з листковим тістом:
торт Наполеон з яблучною начинкою та
– австрійський штрудель

 

Корисні поради:Для того, щоб паляниці були ще м'якшими, їх можна скропити водою, а вже потім покривати кремом.
Категорія: Меню:
Прокоментуй!
Здається, скільки господинь – стільки і рецептів, щоб приготувати торт...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі